Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszaka bepisilek mit tegyek?

Éjszaka bepisilek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már harmadik napja úgy kelek fel hogy tiszta pisis az alsóm.Eddig nem pisiltem be soha.Először azt hittem hogy csak véletlen de szerintem nem az.Mit tegyek.szüleimnek nem szólhatok mert kínos.15 éves vagyok.Nem ért ujabban semmi trauma vagy ilyen lelki probléma.

2014. márc. 13. 15:40
 1/4 anonim válasza:
szerintem vagy beszélj a szüleiddel,vagy menj el orvoshoz
2014. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kamu, ennyi idősen nem tudsz összetett mondatokat írni?
2014. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos. Ennyi idősen már egyedül is el tudsz menni. Oké, hogy nem ért trauma, de attól még nyugodtan lehet fizikai probléma. Esetleg megfáztál, felfáztál, észre sem vetted, de ez lett belőle.

Mindenképpen orvos!

2014. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne ha szólnál a szüleidnek és orvoshoz mennél! Ezt ne szégyelld, hiszen nem tehetsz róla!
2014. márc. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!