Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fordul elő néha, hogy...

Mitől fordul elő néha, hogy éjszaka bepisilek? :/ Bőveben lent.

Figyelt kérdés
Félálomba vagyok, érzem, hogy pisilnem kell, de nem jut el teljesen a tudatomig, és csak akkor ébredek fel mikor már egy kicsit jött :/ Vagy van, hogy teljesen alszok és arra ébredek, hogy nagyon kell pisilnem, de már közbe jött egy kicsi :/ Ez vmi betegség ugye? :/ Mit lehet ellene tenni? Elalvás előtt kb 2 korty vizet iszok. Van, hogy hónapokig nem fordul elő, de most is elmúlt 3 éjszaka előfordult egymás után :/ 20éves lány vagyok..
2012. ápr. 1. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
20 éves korban már pszychés okai vannak ennek a problémának.
2012. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azzal kezdeném, hogy mennyire vagy stresszes mostanában?
2012. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mostanában annyira nem vagyok stresszes, azért nem is értem, régebben sokkal rosszabb napjaim voltak és mégsem fordult elő :/
2012. ápr. 1. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is azt mondom, hogy elsőnek pszichológushoz menj. Lehet feltört mostanában régi sérülés, bármi. De az inkontinenciához fiatal vagy még.
2012. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy inkontinencia, vagy egyszerű hólyaggyengeség. Menj orvoshoz, de ami a legfontosabb, soha ne szégyelld emiatt magad, mert ettől Te semmivel sem vagy kevésbé jó, mint más jó szándékú ember!!! :)
2012. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó kommentelőnek pedig külön köszönöm, mert nagyon szégyenlem emiatt magam, és jó tudni, hogy van aki szerint nem kell! :)
2012. ápr. 1. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az eddigi utolsó vagyok. Mindent a lehető legkomolyabban gondoltam, amit írtam! Nem tehetsz arról ha bepisilsz, és ezért nincs senkinek joga gúnyolni, csúfolni, vagy elítélni!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!! :)
2012. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túl kimerült vagy?

A tested jelzi hogy ki kellene menned, de annyira kimerült vagy, hogy nem tudsz rendesen felébredni időben.


Legalább is nekem volt egy ilyen időszakom, kb. 13 évesen amikor először elkezdtem dolgozni járni, és nagyon kimerültem.

2012. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!