Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívjátok a gyerek előtt...

Hogy hívjátok a gyerek előtt a férjeteket?

Figyelt kérdés
Gáz, hogy én apának? Akkor is, ha nincs ott gyerek. Vagy a keresztevén kellene szólítanom?
2014. márc. 12. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

gyerek előtt apának hívom általában. ha nincs ott akkor a keresztnevén. azért csináljuk már így, mert 3 éves koráig a keresztnevünkön szólított minket, szóval azóta figyelünk, hogy anya-apa legyünk. egyébként nem vagyok a híve ennek, az apukámat hívom apának, nem a férjemet ;)

de ha neked ez esik a szádra, nem gáz, nekem legalábbis nem :D

2014. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
Apának :)
2014. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Ez minden családban más és nincs "gáz". Lehet apának is, meg lehet a keresztnevén is. Csak valami intím becenevet nem használnék a gyerekek előtt.
2014. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%
En apanak szolitom a gyerek elott. Mert a gyerek ugy szolitja ahogy en. Ha a keresztnevet mondom akkor o is azt akarja. Pont tegnap volt errol vita a mamaval mert a kedves mama lelkesen tanitgatja a lanyomat hogy mi apa, anya keresztneve mert szerinte mar ezt illene tudnia a 4 eves gyereknek. Errefel ma egesz nap a keresztnevunkon szolitott minket a gyerek. Nekem ez rossz volt nagyon, mert ha a gyerekem nem anyanak szolit akkor ki fog ? A kedves mama kivalo munkat vegzett
2014. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%
A gyerek előtt apának hívom, ha nincs ott, akkor a nevén, de őszintén bevallom, akkor is becsúszik néha egy-egy "apa". Megszokás.
2014. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
A kisfiam előtt Apának hívom, egyébként a keresztnevén szólítom. Nem mondom, hogy néha nem esik meg, hogy mondjuk a gyerek előtt a nevét mondom, vagy Apázom, ha nincs ott a gyerek. De azt gondolom, hogy attól, hogy szülők lettünk nem szűntünk meg férfinak és nőnek lenni. Néha "felnőtt" életet is kell élni, és akkor elég furi lenne Apának hívni. És a felnőtt élet alatt nem kifejezetten a szexre gondoltam.
2014. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Hívom a keresztnevén, de szólítom apának is. Sőt időnként egyszerűen csak lenyuszifülezem.
2014. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%

4-es! Szerintem egy 4 évesnek igenis illő már tudnia a szülei keresztnevét. A kisfiam 3 éves és tudja, hogy mi apa neve, mi anya neve, vezetéknévvel együtt. Ha egy 4 évestől megkérdezik, hogy hívják anyukádat, és csak néz szegény, az szerinted nem fura?

Attól, hogy a fiam tudja a nevünket nem hív úgy minket. Egyébként meg ha a nevemen szólítana, azon sem buknék így ki. Most tetszik neki, hogy megtudta a neveteket, hát használja. Biztosan nem fog így maradni.

2014. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van, jo dolog hogy tudja a keresztnevunket! De en meg nem szeretem ha ugy szolit! Egyszer biztos abbahagyja, raun. De nekem meg addig is nem tetszik.
2014. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%

4/8


Legalább anyósnak van esze, 4 éve gyerek nem tudja a szülei nevét, most ez komoly?

2014. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!