Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a védőnő 9...

Mit tegyek ha a védőnő 9 honapja nem volt nálunk megnézni a most 15 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
6 honapos koraota nem volt nálunk.Nem tudom hogy mit ír a havi értékelésbe mert állitolag ilyet is kell nekik írni.Kinek lehet ebben az esetben szólni,mert még a 15 honapos oltásra sem hozta el a maghivót.
2009. dec. 15. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem néha kicsit bele lehetne gondolni,h esetleg tényleg sok a dolga...én városban lakom, a védőnőkhöz sokkal több család tartozik mint egy faluban.Kifejezetten megkértem,h mivel nekem sok újat nem tud mondani-4 gyerekkel-,inkább ahhoz menjen akinek valóban szüksége van rá.Ha szükségem volt rá,azonnal segített így is,sosem volt gond.Amikor az ikreim születtek,hetente hozta a hóna alatt a mérleget,h saját megnyugtatására lemérje a csajokat,mert anyuka mérlegellenes.:)))Szóval sokszor érdemes emberként bánni velük,mert megéri,nagyon sokat dolgoznak,nagyon kevésért.(Nekem csak pozitív tapasztalatom van velük.)
2009. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én hordom havonta a babámat a tanácsadásra, ahol ugye együtt rendel a védőnő a gyerekorvossal, de a védőnő jön hozzánk havonta egyszer, mert kötelessége! Most is volt, nemrég ment el. A baba 1 éves koráig jön havonta egyszer, ezt mondta is. Én kispesten lakom, és sok kismamája van, eddig mégis el tudott jönni hozzánk. Engem nem zavar, hogy jön, legalább kérdezhetek ha érdekel valami.
2009. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A területi vezető védőnő a felettes.

Hát, ha írnak havi értékelést, én is kiváncsi lennék, mit ír - 1 hónapos volt a lányom, mikor kint volt nálunk + a kötelező oltásoknál ránézett... Most 1 éves a Baba.

Oltásra meghívó?? Nekünk sose szólt senki, magamtól vittem, mikor a kiskönyv szerint ideje volt!:S

Hol lakunk mi??

2009. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!