Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy a 14...

Szerintetek gáz, hogy a 14 éves unokahúgom meglátott melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

A hétvégén nálunk aludt. Én este tusolás után csak egy szál bugyit szoktam húzni, mert meleg van nálunk. Ezuttal is így történt. Beszélgettünk egy kicsit aztán nyugovóra tértünk. Akkor a férjem lecseszett, hogy miért nem húztam legalább egy pólót.

Szerintetek igaza van?


2014. márc. 19. 22:57
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
36%

Nők között egyáltalán nem gáz.

A párom is bugyiban és pólóban van itthon néha ha csak anyám van itthon, ha apám is természetesen nem.

14 éves lány, ráadásul rokon, ne is foglalkozz ezzel a dologgal.

2014. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem történt semmi tragédia!
2014. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát én nem mászkálnék félpucéran mások előtt (kivétel férj és gyerek). Tudod miért? Mert a másikat zavarba hozom ezzel, és azt bizony nem illik.
2014. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Gáz. És főleg ciki, hogy erre a férjed emlékeztet.tok gáz szitu lehetett gondolkozzal már milyen helyzetbe hozol két másik felnőttet és még ki is emeled eut a kérdést. .minek??? Igen ciki, , gáz, égő, szégyenletes.
2014. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Nos én nem mászkálnék vendég előtt fél pucéran,de az nem gáz ha látott félmeztelenül,csak nem értem hogy lehet úgy csevegni
2014. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy gáz! Véletlen volt!
2014. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
16. válaszoló:az véletlen,hogy meglátta így.Ám az nem,hogy simán leült vele beszélgetni.Szerintem ez ízléstelen.És lehet,hogy neki,mint felnőttnek ez nem zavaró,de egy 14 éves kamasz pont abban a korban van,amikor az egész testiség téma zavarba hozza.3 gyerekes
2014. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 zabmester ***** válasza:
100%
Ha csak arról lett volna szó, hogy meglátott így, az nem gáz, de itt nem "meglátásról" van szó, hanem arról, hogy te este egy szál bugyiban beszélgetsz vele. Ha csak a pároddal ketten vagytok otthon, azzal semmi gond nincs, de ha vendégetek van, legyen akárhány éves, és akármilyen nemű, nem való félmeztelenül mászkálni. Nekem csak az a fura, hogy ez téged nem zavart. Én is szoktam olykor pucéran, vagy bugyiban kijönni a zuhanyzóból, ha csak mi vagyunk itthon, de ha akárki lenne itthon, aki nem itt lakik, eszembe sem jutna.
2014. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért emelted ki a kérdést?!Kommentet nem nagyon küldtél(a vége felé biztos nem),és úgy gondolom egyértelmű válaszokat kaptál.Mit szeretnél még?
2014. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
Ez a perverziód...megint kiemelted.mar mindenki megirta amit akart.mit akarsz meg hallani???undorito ez már így. Szerintem ne írjátok.
2014. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!