Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nehéz és...

Miért mondják, hogy nehéz és kemény a gyerek nevelés? Amikor sok anyuka netezik, meg Facebookozik állandóan.

Figyelt kérdés

És mondják, hogy nehezebb mint dolgozni, meg rá megy az egész napjuk, és nem tudnak pihenni!

Ez nem kitaláció sok ismerősöm ezt mondja, hogy ő egész nap robotol, és 1 perce sincs!

Ja látom hogy Facebookozni véletlen van ideje!

Meg itt is az ezer kismamás kérdés....


Ugye el túlzozzák hogy a gyerek mellett az embernek 0 szabad ideje van? Felkel 5 kor és estr 11 ig a híreket sem tudja megnézni....

Nem ezt látom. Főleg 1 gyerek mellett mert ha lenne 2 3 akkor oké 3 fele kell szakadni de egy gyerekkel biztos nem szűnik meg az emeber pihenő ideje!



2014. márc. 27. 07:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és megtudod ! Nekem kisfiam mellett lelegzetvetelnyi időm sem volt. Koraszülött, nyugtalan baba volt. Szinte óránként evett Éjjel-nappal vagy 3honapos koráig . Úszni, tornázni jártunk, itthon is tornaztattam. És néha így is neteztem, mert egyszerűen muszáj volt tartani a kapcsolatot a külvilággal, becsavarodtam volna enélkül ! Tudod, mennyire be van zárva ilyenkor az ember? Szóval napi 20perc netezes belefert , de pl. olvasni, filmet nézni, ALUDNI (mondjuk40 percnél többet egyhuzamban) vagy 5 hónapig nem ment.
2014. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

Latszik, hogy nem haladsz a korral es kicsit le vagy maradva. Nem baj, de akkor nem kell ilyen hibas kovetkezteteseket levonni.

Nekem nagyon jo, 200 ezer forintos keszulekem van, gyors az internet. Igy, ket perc, amig rakattintok a facebookra es vegigfutom a frissiteseket, ha tetszik valami, lajkolom, esetleg odairom, hogy jo a kep, boldog szulinapot, stb.

Mas a gyerekneveles, mint a munka. Mindketto nagyon nehez. Amikor dolgoztam, nagyon faradt voltam. Most itthob ket gyerekkel is faradt vagyok. Mondhatni most 24 orazok. Tenyleg, olyan, mintha nem csinalna semmit az ember, de ha nem csinalnek semmit szo szerint, akkor mire hazaerne a ferjem, itt egy szemetdomb lenne a hazbol. Mondanom sem kell, hogy mire jon az este, akkor nem is vegzek mindennel, amit meg szerettem volna csinalni, es igy van minden nap. Es ejjel sem alszom vegig, 4-5-szor kelnem kell a picihez, minden ejszaka.

Az, hogy, amig a nagyobb nez rajzfilmet vagy epp eszik, vagy jatszik, a kicsi alszik es par percekre ranezek a facebookra, nem jelenti azt, hogy nem csinalok semmit. Gyakran nezem a mobilomat, hogy kaptam-e emailt, smst, stb. Ez tenyleg gyakori, de csak par perc. Szamold ossze, mondjuk 9-tol este 9-ig ranezek minden oraban 2 percre az uzenetekre, az 24 perc egy napban, na, legyen akkor 30 perc netezes, nagyon sok!

Es hireket nem nezek, sem mast a tvbeb, mert a gyerekek mindig velem annak es nem nekik valok ezek a musorok.

2014. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Egy gyerekkel nyilván könnyebb. Amikor kicsi volt a fiam, akkor még az iwiw volt. Akkor is telorol nyomtam, mint most. Reggel felkeltünk, kajcsi közben ránéztem a telora. Aztán mikor elaludt, takaritás, mosás stb. De közben azért válaszolgattam az üzenetekre. Most már 4 éves ovis a fiam, igy fél négyig azért mindenre van időm sajnos. De pl amég volt melom nehezebb volt. Munka közbe nem sok időm volt facebookozni. Max ha csipogott a telo, hogy írt valaki, vissza irtam. Aztán délután gyerekeztem, mert ugye hiányoztunk egymásnak egésznap :) Este meg már semmi erőm és kedvem nem volt facebookozni.
2014. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ès te? Mit csinàlsz, hogy itt lógsz??? :D
2014. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!