Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák jól tettem szerintetek?...

Anyák jól tettem szerintetek? A gyereknek mi a jobb ha láthatja az ilyen nagyszülőt vagy ha marad ez eltiltás?

Figyelt kérdés
Az egyik nagymamától tiltattom el a kicsimet. Szó szerint egy rossz indulatú uralkodni vagyó kétszinű dög. Nagyon sok féle dologban alánk tett kihasznált. A párom most külföldön dolgozik egyedül nevelem. Azota folyamatosan veszekedtünk és megalázott elhordott mindenfélének. Segíteni nem segit semmiiben csak még alám tesz. Na a lényeg hogy megfenyegetett hogy elveszi a lányom meg feljelent. Erre mi eltiltottuk. Mert képes rá nagyon sok mimdenkit feljelentett mindenért. Tudom hogy nem veheti el de maga a fenyegetés a lényeg.
2014. márc. 27. 12:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

örülök hogy igy belelátsz mindenbe. nekem nincs üldözési mániám. nyilván ha normális lenne akkor eszünkbe sem jutna ilyen.simán elengedjük. érdekes módon másik nagyikkal de az már álulkodó lehet hogy a férjem is igy döntött!

gondolom te is valami kitagadott olyan fajta vagy mint ő!

és ne hasonlitsd már a tanittatást meg a többit egy olyan dologhoz mint ez!


Én nem akarok bíroságra járkálni meg kiteregetni a dolgait. csak felszakitanám a sebeket és ideg roncs lennék. a férjemnek is oda kéne járkálnia mi lenne a melóval? nem hiszem el hogy kötelezhetnek ilyesmire hogy adjam oda egy ilyennek. és nem indokolta hogy milyen alapon venné el.

2014. márc. 27. 20:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Költözz tőle jóóóó messzire,a címet nem kell megadnod. - pár havonta elugrotok fél órára,annyit kibírtok,oszt aggassa magát ahova akarta,nem csinálhat semmit,mert csak elköltöztetek,nem raboltad el a saját gyerekedet! Akkora baromság,hogy jogok vannak a nagyszülőknek... A saját gyerekei felett vannak jogai,míg azok kiskorúak,vannak kötelességei(taníttatni,oltásokat beadatni,ápolni,nevelni!!) Az egész "rendszer" úgy car ahogy van! -bocs,de borzasztó elegem van ebből a fajta hozzá állásból,amit levágnak odafent! Egy szülő lassan a saját családjától kell hogy védje a gyerekét,és a "jog" mégis csak megrángatja,mert a gyerekét védi ahogy tudja,módjában áll. Ez akkora pofátlanság!!-tényleg röstellem,hogy kiakadtam!!!!


Üdv: egy Anya

2014. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!