Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első terhességem, adnátok...

Első terhességem, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni:

1. Mit szedtetek és mikortól (vitaminok, ásv. anyagok)?

2. A munkám miatt táppénzre szeretnék menni. Nagyon stresszes és 34 éves múltam, szeretném ha nem menne el a babám, de nem akar az sztk-s nőgyógyász kiírni tp-re (magánrendelésre nincs pénzem). Mit mondjak neki hogy kiírjon? A háziorvosom is csak egy hétre írt ki, mert görcsöl a hasam. A nőgyógy meg egy bunkó, kérdeztem tőle hogy negatív lett a toxoplasma eredményem (amit én magam csináltattam meg)de van cicám, mit csináljak? Erre ő: neki is van macskája. Nem szóltam rá semmit.

3. Magánrendelésen adhat olyan igazolást a nőgyógyász amivel a háziorvos kiírna?

Sajnos ha visszamegyek dolgozni ki fognak rúgni, így hogy táppénzen vagyok nem tudnak.

Igazából sem a nőgyógyász sem a háziorvos nem mondott semmit, mit szedjek 7 hetes terhes vagyok. Védőnőhöz majd két hét múlva kell mennem.

4. Magánrendelésre jártál vagy az "sztk"-ba?

Köszönöm a segítségeteket!!!



2014. márc. 28. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Keress egy másik nőgyógyászt.. és mondd el neki, hogy nagyon stresszes a m.helyed, ráadásul cipekedni is kell, a korod miatt nem szeretnéd a babát elveszíteni. Adni fog igazolást, amivel kiír a háziorvos.
2014. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget mindenkinek! Keresek másik orvost!
2014. márc. 28. 16:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Én eddig SZTK-ba jártam, jövőhéten megyek magándokihoz, 16hetes vagyok. De nálam 6hetesen már mondta az SZTK-s doki, ha olyan a munkahely kiírnak táppénzre. Nem értem nálatok miért nem így van. Pedig ráadásul én irodában dolgozom és 29 éves vagyok csak, de azt mondta ha frusztrál kiírnak...Egyébként ha terhes vagy és szóltál nem rúghatnak ki, ha határozatlan a munkaidőd...
2014. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ez egy ilyen doki... Vittem életem összes leletét is mert gerincsérvem is van, meg szívbillentyű rendellenességem, de meg se nézte őket. Örülünk h egyántalán 2.ra összejött a baba, szeretném ha nem lenne gond. Határozatlan a szerződésem, de rendkívüli felmondáshoz sajnos tudna okot találni ha akarna! Utolsó, te mit mondtál neki, vagy ő ajánlotta fel h kiírn?
2014. márc. 28. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!