Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességem előtt jasminelle...

Terhességem előtt jasminelle fog. Gátlót szedtem,1 éves a lányom szeretnék ismét fog. Gátlót szedni, szedhetem ugyan ezt vagy meg fog vizsgálni a doki és újat írhat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia én is ezt a fogamzásgátlót szedem. :)

De szerintem megvizsgál majd a doki. és valószínű,hogy másik fogamzásgátlót kapsz :) Ugye terhesség alatt nagyon sok hormon változáson mentél keresztül épp ezért olyat fog felírni ami vissza állítja a hormon szintedet a terhesség előtti állapotra.!!! Nagyon nem értek hozzá,de az is lehet,h ugyan azt írja fel!!! De minden féleképpen menj el a dokihoz!!!!

2013. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Annyira utálom ha vizsgál,főleg mióta terhes voltam és szültem.Rossz érzés maradt bennem a kiszolgáltatottság miatt..:/

2013. nov. 5. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. a legtöbb nő így van ezzel!!!! Végül is én még fiatal vagyok közel 20 éves!!! És szintén utálok nőgyógyászhoz menni!!! Nyilván az ember nem szívesen vetkőzik le egy idegen előtt és teszi szét a lábát még ha az az illető orvos!!!! De ez van nekünk nőknek ez az örökös kiszolgáltatott helyzet jutott. És nem,tudunk mit tenni csak azt,hogy nyelünk egy jó nagyot!!!! Minden jó!!! vigyázz magadra és a picire!!!! :)
2013. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is 23 éves vagyok.:) Nektek is minden jót.:)
2013. nov. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!