Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik szerepedben változtál...

Melyik szerepedben változtál legtöbbet, mióta anya vagy?

Figyelt kérdés

A házasságodban, a családi kapcsolataidban, vagy a munkahelyeden, a munkádban (ha visszatértél már a munkádhoZ), esetleg a barátaiddal szemben?

Változtál egyáltalán, hogy érzed?

Miben jelenik meg ez a változás?

Mások beszéltek neked arról, hogy másnak látnak, mióta van gyermeked?

Milyen minőségű ez a változás, jó-rossz?


2014. márc. 31. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetlen változást veszek észre magamon és az az érzékenység. Mindig is empatikus ember voltam, talán túlságosan is. De amióta megszületett a kisfiam ki vagyok élezve minden borzalomra, vagy éppen szépségre. Amin máskor lazán tovasiklottam, ma képes vagyok napokig agyalni. Egy beteg, éhező, stb gyermek történetén, vagy éppen egy csodás gyógyuláson, egymásra találáson. Főként a gyerekekkel, családokkal kapcsolatos történetek ríkatnak meg, de érzékenyebb lett pl a kóbor kutyákkal kapcsolatban is. :)

Kisfiam már 3,5 éves és most várjuk a tesót.

2014. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálunk -érthető módon - más lett a sorrend a családon belül.

eddig a szüleim,nagyapám volt az első, mostmár néhány nap is eltelik anélkül, hogy beszéljek Anyukámmal telefonon.

a gyerek és a férjem most a kiváltságosok.

2014. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!