Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem nagyon tudunk dönteni a...

Nem nagyon tudunk dönteni a névkérdésben?

Figyelt kérdés

Léna lányunk mellé ismét kislány érkezik.

Izabella, Cecilia, Aliz


Nektek melyik tetszik, vagy melyik nem?


Nekem az Izabella a favorit, férjemnek Aliz és Cecilia is szóba jött. Igazából mindegyiket el tudom képzelni és a férjem is, ezért nehéz. 2 nevet nem szeretnénk. :S


2014. ápr. 2. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mi úgy voltunk vele hogy nekem az Emília évek óta a páromnak a Doroti...tehát :) én mondhatni elejétől fogva engedtem mert a Doroti is szép és különleges. tehát gondoltam legyen, de én nem elleneztem a két nevet sem és a párom se.

tehát az a lényeg, hogy neked tetszik e az Aliz vagy a Cecília? ha igen engedj...vagy a Léna első sorban kinek az ötlete volt, akkor most a másik válasszon. szerintem mind a három név szép és normális. tehát nem nagyon tudtok mellé nyúlni :) sok sikert.

2014. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Léna mellé számomra egyértelműen Izabella!! :)


Cecília nagyon nem tetszik, Aliz se igazán. :/

2014. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az Izabella, vagy csak simán Bella. Akkor mindkettő különleges és rövid :)
2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Aliz és az Izabella is tetszik, de az Aliz jobban. Meg szerintem a Léna mellé is jobban passzol mert mindegyik rövid. (És szép :))
2014. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aliz
2014. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés, de a Cecília hosszú í. Az Alízt is hosszúval ismerem, de ott el tudom képzelni hogy van rövid változat külföldi hatásra.
2014. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Léna mellé az Aliz illik legjobban, de nekem a másik két név jobban tetszik. :) Bár igazából közel vannak nálam, talán a Cecília a kedvenc, de mindhárom jó.
2014. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cecília! Rokonomat így hívják, ha nem ütné erősen a vezetéknevet, ezt választottam volna, de sajnos CS végződésű a családnév.
2014. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. Azért sem szeretnék 2 nevet, mert Lénának sincs második és szerintem amúgy is felesleges.


(Egyébként Cecilia és Aliz is létezik rövid és hosszú í-vel is, mindkettő anyakönyvezhető.)


Tegnap hazajött a férjem és azt mondta eldöntötte. Neki is az Izabella a legszebb. Szóval várjuk nagyon Izabellát. :)


A Léna amúgy az ő ötlete volt, kamasz kora és az Omega dala óta tudta, ha neki lánya lesz, csak Léna lehet. :)

De mindegy kinek az ötlete, az a lényeg, hogy mindkettőnknek kedves név legyen.


Köszönöm szépen!

2014. ápr. 3. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a névhez, jól választottatok :) sok boldogságot, talán első voltam :)
2014. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!