Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van hányingere a másfél...

Miért van hányingere a másfél éves kisfiamnak mikor porszívózom az orrát?

Figyelt kérdés
nem nagyon folyik neki inkkább sürübben váladékozik.régen is használtam neki ezt a porszívót de akkor nem volt hányingere.szó szerint öklendezik mikor szívom neki de miért?
2009. dec. 18. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de amióta akisfiámnál ezt tapasztaltam, nem porszívózás közben, hanem ha náthásan lefektettem, azóta ha náthás vagyok és fújom az orromat nemcsak hogy hányingerem van de hányok is. Sose volt ilyen, most pedig két hónapja már ha közelítek a zsepihez ökölödöm és van hogy hányok is. Kiváncsi lennék én is mitől van.
2009. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ha tele van az orrod. A garatból felszippantja a trutyit és ez irritálja azt, ami öklendezést okoz. De nem vészes, nem fog hányni emiatt.
2009. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van. Neked még nem volt, hogy nagyon beteg voltál és amikor sikerült rendesen kifújni az orrod, akkor öklendeztél? Én ha beteg vagyok, mindig öklendezek, mikor olyan mélyről jön fel a trutyi.
2009. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!