Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Egy 24 hetre szuletett...

SOS! Egy 24 hetre szuletett babanak mennyi eselye van az eletben maradasra?

Figyelt kérdés
Kedden volr uh akkor 680g volt a kislanyom. Mar 1 hete visszatartason vagyok de sajnos nagyon ugy nez ki meg ma meglesz a kislany. Nyilik a mehszaj a görcsök infuzi hatasara sem csokkennek.
2014. ápr. 3. 19:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia Dóri baba anyukája! :)


olvastam az előző kérdésed is, ilyen nehéz helyzetben csodálatos döntést hoztatok én úgy gondolom.


mi a happy end-es sztori vagyunk, nekem a 29. heti 4D-s ultrahangon mondta egy neves nőgyógyász szakorvos, hogy nincs meg a kisfiam bal oldali fél alkarja....pedig addig minden rendben volt. a saját orvosom szabadságon volt. így várni kellett a vizsgálattal ami sima 2D-s uh volt. nekünk egy hét telt el várakozások által. borzasztó rossz érzés volt, hogy egyáltalán felmerült bármi gond lenne a babámmal. Addig minden papíron épnek tűnik és hiánytalan végtagok voltak. szerencsére a saját orvosom megnyugtatott, egy órás uh vizsgálat után - ennyi idő után volt hajlandó a fiam elővenni a másik kezét a hasa alól- hogy megvan úgy néz ki.de születés után biztos minden csak 100%-ig. 36+6-ra született meg teljesen ép végtagokkal.


24 hetesen és 500 gramm felett a mostani orvostudománynak hála van esélye az életben maradásra, de hogy mennyi arról sajnos mondani bármit, nem lehet. Próbálj sokat pihenni, és amennyire a helyzet engedi megnyugodni.

a negatív véleményekkel ha lennének ne foglalkozz! :)

Drukkolunk innen Szaúd-Arábiából, hogy Dóri baba minél tovább bent maradjon.


szintén Dóri, egy 5 hós kisfiú anyukája.

2014. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
RSziasztok megszuletett a pici
2014. ápr. 7. 11:29
 33/43 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jol vagytok?
2014. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

szia!


hogy vagytok?? Dóri baba jól van?? mit mondtak??? mekkora súllyal született??

gratulálunk a picihez, remélem a helyzethez képest minden rendben.

2014. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mennyi lett a súlya? Körülményekhez képest jól vagytok? Simán vagy császárral? Nagyon sok erőt nektek!
2014. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok??????????????!!!!!!!!!!
2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Szia!Remélem jól vagytok mindketten, sokat gondolok rátok így ismeretlenül is!

Gratulálok Dóri babához, írj majd, ha lesz időd és energiád.

2014. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
625g es 36cm. Csaszarral szuletett. 3 orankent mehetek fel hozza. Eddig nem volt vele semmi gond. Orvosok semmi ertelmeset nem mondanak. Sajnos meg nem foghatom. Tejem meg nincsen. Orokkevalosagnak tunik ez a 3 ora. Ugy erzem megkaptam a buntetesem amiert el akartam vetetni. Olyan szepnek latom. Nemtudok mit kezdeni magammal csak akkor vagyok jobban ha mellette lehetek. Nemtudok enni inni csak vagyok es bogok mint egy ovodas kislany
2014. ápr. 7. 13:02
 39/43 anonim ***** válasza:

Tudom, így külső szemlélőként könnyű beszélni, de most nagyon erősnek kell lenned! Hinned kell abban, hogy minden rendben lesz!:) A mai fejlett orvostudomány már rengeteget tud tenni az ilyen pici babákért is, jó kezekben vagytok, gondoskodnak rólatok! Amikor mehetsz Dóribabához, akkor beszélj hozzá, mondd el, hogy minden rendben van, hidd el sokat számít neki az anyai hang, érezni fogja, hogy biztonságban van!

Drukkolok nektek, tudom nem könnyű, de próbálj meg pihenni és erősödni!

2014. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
És egészséges egyébként? ujjain kívül rendben van a körülményekhez képest?
2014. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!