Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret a babám...

Miért nem szeret a babám hordozókendőben lenni?

Figyelt kérdés
2 hónapos, és vászon hordozónk van.Korábban aludt benne napjában egyszer,akkor tetszett neki,de mostanában nem alszik el benne,feszeleg,sír.Mit csinálok rosszul?
2014. febr. 18. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém utálta, talán egyszer aludt benne. Szerencsére kölcsönöztem és nem vettem, így nem volt bukta. Van csatos hordozónk, valaminek az utánzata, az jobban bejön neki, bár csak vészhelyzetben használom.
2014. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat és gyorsan változnak ilyenkor. ellenőrizd a kötés erősségét, vagy válts kötési módot. Lehet h már nem olyan fáradt, nézelődni akar.
2014. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy túl szorosan van megkötve?Milyen szorosra kell?Általában elöl keresztkötéssel szoktam vinni.
2014. febr. 18. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress egy hordozási tanácsadót, leellenőrzi a kötést, vagy segít olyat találni, ami tetszik a babának.

Én is elöl keresztezettben hordtam, utóbb kiderült, hogy nem a legjobb kötés, bár fiamnak nem volt vele baja. De pont 2 hónapos kora körül többször ki kellett vennem, nézelődni akart, és nem látott ki eléggé. Amint lehetett, megtanultam hátra kötni, azóta béke van.

2014. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!