Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek után nem kellene betiltan...

Ezek után nem kellene betiltani, hogy a babakocsit toló személy se beszélhessen mobilon, durva?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 8. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne ítélj, hogy ne ítéltess, kerdezo!
2014. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Dehogy ítélek, csak felvetettem egy kérdést, én se vagyok tökéletes...
2014. ápr. 8. 12:43
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Na de azt még mindig nem értem hogy ezért miért kéne betiltani a telefonálást?

Halt már meg kisgyerek míg anyuka főzött, vasalt, aludt, ablakot pucolt, wc-n volt stb. Akkor ezeket is bekellene tiltani? :o

2014. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, mindent be kellene tiltani, ami a kisgyermeket életveszélyesen fenyegeti. A szülő dolga, hogy maximálisan ott legyen és figyeljen a gyerekére. Vagy tévedek?
2014. ápr. 9. 08:33
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nincs gyereked, kerdezo..... Ha lenne, akkor tudnád, hogy egy kisgyerek egy másodperc alatt is képes életveszélyes helyzetbe sodorni magat. Ugy élni meg, hogy egy pillanatra le nem veszed a szemed a gyerekrol, egy pillanatra el nem mész mellole, nem lehet.
2014. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

3 gyerekem van és igyekszem kerülni az életveszélyes helyzeteket.

Ezek szerint teljesen rendben van az, hogy anyuka le se vette a mobilt a füléről és rezzenéstelen arccal beszél tovább....

2014. ápr. 9. 11:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, nem érted vagy nem olvasod el figyelmesen amiket írnak neked! Senki nem mondta h rendjén való.

Épp ezt írtuk h legalább letehette volna a telefont ha már így járt. De amint a képen is látható h nem a telefonálás miatt borult az a kocsi hanem a gödör miatt. Más is járhat ilyen cipőbe sose tudhatod. De tény és való h itt az a gond h nem tette le ezek után sem. Nekem biztos az lett volna az első h eldobom a telefont és ugrok érte.

De az h most minden nőnek tiltsák be a telefonálást azért mert ő így járt azért az nevetséges. Kicsit gondolj bele.

2014. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem a mobiltelefonálást kéne betiltani ilyenkor, hanem a hülye anyukaságot, már elnézést. A normális anyuka tudja, hogy óvatosnak kell lenni, nem vasal kisgyermek közelében és mondjuk nem telefonál babakocsitologatás közben. Az ittas vezetés is be van tiltva mégis csinálják.
2014. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

HA NEM TELEFONÁLGATOTT VOLNA, PONTOSAN LÁTTA ÉSZRE VETTE VOLNA A JÁRDÁN A HIBÁT ÉS KIKERÜLHETTE VOLNA, VAGY LASSAN ÁTTOLTA VOLNA RAJTA A KOCSIT.

A GYEREK BE SE VOLT KÖTVE...

2014. ápr. 9. 22:44
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
A Jóisten mentsen meg mindenkit az ilyen elvakult szuperanyaktol, mint a kerdezo!
2014. ápr. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!