Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a kisfiad,...

Mennyi idős volt a kisfiad, amikor először levág (at) tad a haját?

Figyelt kérdés

Ki vágta le neki és mivel? Hogy viselte?

Köszönöm, ha válaszolsz.



2014. ápr. 8. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt és már vágni kellet, mert hatalmas haja volt. Ollóval fodrász vágta, aztán időnkét ő igazította. Nyárra viszont 10-11 hónaposan már az apja vágta le hajvágó géppel(tavaly). Jól tűrte, most másfél éves és nem nyafog, eltűri!
2014. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

9 hónaposan én toltam le géppel a haját. Jól viselte, nem sírt, nem nyafogott, csak mindig forgott a hajnyíró felé, hogy mi az a zúgás, mert tetszett neki.

Most 4,5 éves, télen a fodrász vágja ollóval, máskor én géppel, de olyan 1,5 havonta kell vágni a haját, mert nagyon dús és gyorsan növő haja van.

2014. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas, dús, fekete hajjal született a fiunk, úgyhogy 5 hónaposan vágta először az egyik nagyi, ezt még egész jól viselte. Kb. 7 hónapos kora óta fodrász vágja, mi ehhez már kevesek lennék. 22 hónapos most, utálja a hajvágást, végigordítja.
2014. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 9hónapos lehetett, már majdnem a szemébe lógott, én vágtam le (fodrásznak tanultam) ollóval, nagyon jól viselte. Volt,hogy nem volt annyi türelme, akkor betettem a kádba ,mert imádott fürödni,és ott gond nélkül le tudtam vágni neki, amikor már 2éves volt akkor géppel vágtam neki!
2014. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

8 hónapos kora körül ollóval belenyiszáltam mert itt-ott kopasz volt, elől meg a szemébe lógott.

1 évesen elvittem fodrászhoz, na azt végig üvöltötte, azóta 2 havonta apa nyírja géppel :) nagyon gyorsan nő a haja, picire nyírjuk oldalt, de 2 hónap múlva már a fülére lóg

2014. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan vágta először fodrász. Sok hajjal született és nem is igazán hullott ki, már belelógott a szemébe!

Két éves múlt,azóta már legalább 6-szor vágták neki. Van,hogy jobban tűri,van,hogy kevésbé!

2014. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nálunk sem lenne túl korai a nyírás: 11 hónapos lesz a kisfiunk, neki is kezd a szemébe lógni a haja.
2014. ápr. 8. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyhajú babám van.

4, 8, 13hónaposan nyírtam le neki rövidre ollóval, és már 3x vágta neki fodrász is- ollóval, pedig még csak 2éves mult. És mindannyiszor a szemébe lógott már a haja.

Nem tetszik kifiukon a nagyon tüsi haj, ugyhogy géppel nem vágjuk-vágattuk a haját, de ollóval is szép rövidre tudja vágni neki a fodrász.

2014. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ.

Én is inkább az ollóra szavazok, nem szeretném túl rövidre vágni / vágatni a haját.

2014. ápr. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!