Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszinte válaszokat várnék, ha...

Őszinte válaszokat várnék, ha 1-10-ig kellene pontozni, milyen a kapcsolatod a férjeddel most, és milyen volt, mielőtt babátok érkezett volna?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 14:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

Baba előtt: 10

Most: 10

Lehet azt mondani, hogy nem vagyok őszinte, de tényleg így érzem. Boldogok vagyunk, habár sok gond nehezíti az életünket.

2014. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Baba előtt 9, most 8.
2014. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Baba előtt 10, most 7. Leginkább én vagyok a kapcsolatunk rontója mert nagyon fáradt vagyok és a szexet sem kívánom szülés óta.
2014. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Baba előtt 10, most 12. :) Imádom, ahogy változik ő is és én is.
2014. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Baba előtt : 5

Baba után: 9

Hát nálunk így alakult :)

2014. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Baba előtt: 8

Baba után (vagyis amióta terhes vagyok): 11 :)

Optimista vagyok, hogy ez így is marad...

2014. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!


Egy barátnővel beszélgettünk tegnap (nevezzük ismerősnek), és elmeséltem neki, hogy imádom a férjem. Ő azt válaszolta rá, hogy a világon nincs olyan pár, akik egy két éves mellett nagyon jól megvannak, szóval mondjam meg az igazat...


Nem tudom, vannak fáradtabb, nyűgösebb napjaink, meg olyan is, hogy nem sok dologhoz van kedvem, de a férjem mindig visszarángat ebből, támasz, társ, tökéletes apa, imádom... Én egyre jobban beleszeretek, és mióta a kislányunk megvan, ez hatványozottan így alakul.

2014. ápr. 8. 14:26
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

A baba előtt 9, mert imádtuk egymást, dfe ennyiből álltunk csak ki...folyton imádtuk egymást...

Most: 10 (+), mert nekünk a gyerek rendszert, tiszteletet, közös jövőt hozott az életünkbe a "becsúszott" baba, most egy éves, és pont ma mondta a férjem, mikor reggel kijött, én meg a kávéját készítettem, hogy annyira imádja ezt a reggeli egy órát, ami csak a mienk minden reggel, amíg a kisfiunk fel nem kel. Nagyon szeretem őt. Csodálatos férj, és apa.

2014. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Mi már nagyon régóta együtt vagyunk, 13 éve. Baba előtt 8.t mondanék, baba után 10. Azóta már született még egy gyerekünk, fénykorunkat éljük. Többet bújunk egymáshoz, viccelődünk, mindent meg- és sokat beszélgetünk, a szex is rendben van, szeretjük egymást.
2014. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a gyerek(ek) előtt 8, most 10. Nálunk is jó irányba változtak a dolgok, nagyon jó apa és férj. (És már a kisebbik is idősebb, mint 2 év, szóval van azért ilyen több helyen tényleg, hogy hosszabb idő után ennyire jól megvannak a párok. :))
2014. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!