Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudtok dolgozni a...

Hogyan tudtok dolgozni a kisóvodás mellett aki állandóan beteg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ki hogyan oldja meg a beteg kicsi elhelyezését, míg munkában vagytok? Az idén 3 munkahelyem volt, mind elveszítettem az állandó betegségek miatt. Szeptemberben volt egy mandulaműtétje a 3 és fél éves fiamnak, majd azóta a 3.felsőlégúti betegsége zajlik, mindig vírusos eredetű, 39 fokos lázzal. jelenlegi november 8 óta tart, arcüreggyulladás a szövődmény. A férjem úgy gondolja, lehet ez az utolsó betegsége, keressek munkát, menjek dolgozni. Én viszont nem vagyok ilyen optimista, hisz a tavalyi bölcsis évet is végig betegeskedte, az idei ovis is így kezdődik.. ötleteket kérek..hová tegyem a beteg gyereket, ha dolgozom? Én ilyen beteges gyerek mellett nem akarok, csak úgy mellékesen megjegyzem.
2013. nov. 26. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyszülők segítsége nélkül nem tudnám megoldani, mindkettő ment két évesen bölcsibe, én egészségügyben dolgozom, műszakozom, férjem külföldön dolgozik.

Lehet, hogy jobban járnátok, ha egy évet még otthon tudnál maradni, nekem az egyik gyermek tartós beteg, de teljesen megváltozott a betegségek sűrűsége, míg 3- 4 évesen alig járt oviba, most 7 évesen már alig hiányzik :-) .

2013. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én kivétel nélkül azt hallom, a dolgozó szülők beteg gyerekére a nagymama vigyáz.

nincs nagymama, nehéz ügy.

közalkalmazottnak kell menni. tesóm az évi kb. 250 napból 100-at tuti betegácsiban van (gyerek miatt, maga miatt) és teljességgel meg van értve...

kft-nél, multinál "nem éri meg az ilyen dolgozó"

2013. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!