Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő van a te gyerkőcöd...

Mennyi idő van a te gyerkőcöd és a barátnőd/barátnőid gyereke között? Távolibb lett a barátságotok, amikor valamelyikőtök anya lett?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Két barátnőt is úgy szereztem, hogy egyidősek a gyerkőceink. Nekem fiam van, nekik lányaik. Az egyiktől 1 hónappal, a másiktól 5 hónappal idősebb a fiam (utóbbinak már van egy 5 éves fia is).
2014. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A fiam 22 hónapos barátnőm 2 hónap múlva szül (elvileg)

Egyébként még nem volt terhes eltávolodott tőlem mivel elég sokáig próbálkoztak a babával. Kíváncsi leszek a baba születése után hogy alakul..

2014. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát az én munkatársaim közt nagyon sok gyerek született :) 1-2év közt lehet mondani mert van olyan barátnőm akinek már 3éves a gyereke az enyém most szombaton lesz 1éves de vannak olyan barátnőim akiknek 4hónappal kisebb a babájuk mint az enyém. és most is van olyan barátnőm akik terhesek.
2014. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as vagyok az le maradt hogy vannak olyanok akikkel szorosabb lett a barátságunk és lett olyan akivel eltávolodtunk. de lett olyan is hogy a kórházban ismertem meg egy anyukát akivel szintén összebarátkozunk :) ja és van 2 olyan munkatársam akinél csak pár nap van a babánk közt :)
2014. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zabmester ***** válasza:

Közeli barátnőim közül egyiknek sincs gyereke.

Nem lett távolibb a barátságunk, a legjobb barátnőimet eleve úgy ismertem meg, hogy már volt gyerekem, illetve akiket már korábban is ismertem, ott sem változott a kapcsolat velük a fiam születése után. Más kérdés, hogy sajnos többen is külföldre költöztek azóta, és ez viszont azt jelenti, hogy van, akit évente egyszer látok csak, sőt, olyan is, akit nem is tudom, mikor látok ismét, mert nagyon messzire költözött.

2014. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legjobb baratnomnek 14 eves a fia az en kisfiam 4 eves. Abban az idoben amikor en meg gyerektelen voltam sokat jott hozzam a kisfiamval. Volt, hogy hetvegen nallam is aludtak mert a ferjem abban az idoben rengeteget utazott a munkajaval kapcsolatban. Aztan evek teltek el az o fia iskolas lett... De mindig ott voltunk egymasnak. Mikor nekem megszuletett a kisfiam o rengeteget segitett. A kisfiam 1 eves kora ota minden masodik hetvegen penteken delutan 4-kor talkozunk es gyerekek nelkul kikapcsolodunk egy kicsit (mozi, kozmetikus, kormos, fodrasz, beulunk pizzazni, sutizni vagy csak setalunk egy jot es dumalgatunk).

Van meg egy kisgyerekes baratom akit 15 eve ismerek es megmaradt a baratsag. Van egy par akivel pl egyut jarunk nyaralni meg kisgyrekes programokat szervezunk hetvegeken amikor tehetjuk. 5 honap korkulombseg van a gyerekeink kozott.

2014. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!