Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekkel albérletbe!...

Kisgyermekkel albérletbe! Elolvasnátok kb mennyire jönnénk ki? BELEVÁGNÁL?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki albérletbe kell mennünk. Van egy kislányunk,nincsen hitelünk,van egy autónk,de nem sok a benzin,csak bevásárolni járunk vele. az ingatlan 44 m2-es lenne 65 ezerért.Közösköltség 8ezer,a többi rezsiben fogalmam sincs,ebben is kérném a segítségeteket,hogy kijönnénk e anyagilag. Helyzetünk: most az össz bevétel kb 280 ezer forint,úgy,hogy én gyesen vagyok,ha ez összejönne szerintem szeptembertől bölcsi lenne és mennék dolgozni. Kérdésem,hogy szerintetek megtudnánk e élni így?
2014. ápr. 19. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
böven!
2014. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Simán meg tudnátok élni.
2014. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha itthon maradnék ,amíg nem megy oviba,akkor már necces igaz? Kb mennyi lenne szerintetek a kiadás rezsivel együtt? Soha nem laktam még albérletbe félek tőle,de szeretném is ,végre külön tudnánk menni az itthoniaktól és "igazi" család lennénk.
2014. ápr. 19. 13:19
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem az szúrt szemet, hogy ilyen kis lakásért/házért ilyen hatalmas összeget fizettek.

Ettől jóval olcsóbb helyek is vannak akár kertes ház is.

Mi megyeszékhelyen élünk és 61nm2-es lakást bérlünk havi 28 ezerért, még félretenni is tudtok majd, vagy nyaralni járni.

2014. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
azért mert új a lakás,most épült és nagyvárosban van,azért ennyi. ugyanebben a városban 55-60 ért már vannak,de elég lepukkantak. sőt 50 ért is kapnék,de katasztrófális helyzetben van az már.
2014. ápr. 19. 13:24
 6/18 anonim ***** válasza:
Rezsire egy ilyen pici lakásnál, ha egyedi fűtéses olyan max 40-et számolnék internettel telefon nélkül, a maradékból szerintem kényelmesen meg lehet élni. Ne aggódj emiatt.
2014. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen fűtés? Központi? Gázkonvektoros? Az sem mindegy. Egyébként meg kell próbálni látjátok majd mennyi marad így, és akkor meglátod hogy bölcsibe adod-e vagy ha kényelmesen kijöttök a pénzből akár maradhatsz is 3 éves koráig otthon.
2014. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Biztos ki fogtok jönni.Mi 240.000-ből élünk igaz nem albérletbe,de a hitel és rezsi 110-120.000 Ft egy hónapban,és mi elvagyunk.Nem nagy lábon,de megélünk,és telik mindenre.
2014. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

a lakásomat, amit kiadok Pesten, az is ekkora, hasonlo árban.

a rezsi nálam nagyon kevés, mivel körbe van fütve a lakás, nem tudom hogy a tietek milyen tájolásu, hány lakás vesz körül benneteket stb.

szoval a rezsi 2 före vot nálam 30 ezer ft, mindennel együtt- közös ktg, felujitási ktg, gáz, villany, viz, tévé, internet, lakás biztositás.

2014. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gázzal van a fútés,társas ház,szóval sok kis lakás lenne körülöttünk,akkor azt mondjátok,hogy max 120ból mindennel együtt kijönnénk?
2014. ápr. 19. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!