Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nincs segítsé...

Anyukák, akiknek nincs segítségük! Hogyan oldjátok meg az óvodába járatást, ha betegek (pl. láz, szédülés, erőtlenség) vagytok, vagy van otthon még egy kisebb beteg baba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Beteg nem szoktam lenni. De 3 gyerekem van és az ovi sincs közel így ha egyik beteg akkor senki se megy. Így aztán gyakorlatilag ha átlagot vonok 4 hétből 2t járnak. Most még itthon vagyok addig oké de hogy hogy lesz ez mikor már dolgozni fogok (nemsoká eljön ez) akkor nem tudom hogy lesz.
2013. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se szoktam nagyon beteg lenni . Nekem is 3 gyerekem van . Hasonló a helyzet , elég keveset járnak míg itthon vagyo maradjanak csak . Ha majd visza megyek , akkor nem tudom talán majd veszek ki szabit , meg apuka .
2013. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én sem voltam egy beteges típus, egészen addig, amíg a lányom el nem kezdte az ovit... (egész életem alatt összesen max. 5 napot hiányoztam a suliból, munkahelyről egyáltalán nem). Most ledöntött a lábamról valami, 3 napig alig bírtam felállni, nemhogy tolni a babakocsit a 10 kilós babámmal, amire még pluszban az ovis lányom is feláll. Az ovi meg így 20-25 percre van. :(

Így most nem mentünk, amikor apa se tudta vinni, csak odaszóltunk, hogy ne várjanak minket. De nem tudom, mennyire tolerálható ez....???

2013. jan. 13. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok ikrekkel.Sosem voltam beteg,de most valami elkapott,alig tudtam felkelni.Az volt a szerencsém,apa megvárt minket és elvitt autóval az óvodáig.Amúgy már újra betegség-gyanúsak a gyerekek is,úgyhogy ha bármelyikükön jelentkezik valami,már nem is megyünk.Mi is kb.2 hetente hiányzunk,nem tudom mi lesz,ha hamarosan dolgozni kezdek..(szerintem kirúgnak..)
2013. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na "megoldódott" a helyzet ismét: az ovist éjszaka érte el ez a valami, 37,8-at mértem neki, köhögéstől alig tudott visszaaludni. Szóval így már egyértelművé vált, hogy marad itthon mindenki. Aztán holnap reggel apa később megy, így elvisz minket a dokihoz nyitásra, aztán ha végeztünk, majd valahogy hazaevickélünk babakocsival, hóban...jó lesz...
2013. jan. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!