Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van úgy, mint én, hogy...

Más is van úgy, mint én, hogy az esküvő miatt várat még a baba magára? Hogyan legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés

Jövő májusban lesz az esküvőnk és utána kezdenénk próbálkozni a babával. Én 24 éves vagyok, a párom 30.

Tudom, sokszor hallottam már, hogy keressek elfoglaltságot, úgy majd gyorsabban telik az idő, de néha akkor is azt érzem, hogy ólomlábakon jár, márpedig én "mostazonnal" teherbe szeretnék esni.

Máskor úgy érzem, megfelelő, hogy várunk.

Segítsetek!


2014. ápr. 26. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátok előrébb az esküvőt! Mi legalábbis ezt csináltuk és bevált, a eredetileg tervezett esküvői időpontra már a 3. hónapban voltam :)
2014. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az esküvőt biztosan nem tudjuk előrébb hozni.
2014. ápr. 26. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituációban vagyok én is. Nekünk is május a terv! De az olyan sokára lesz..
2014. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Decemberben volt az esküvőnk, alig győztem kivárni. Majd jobb lesz, ha már javában szervezni kell az esküvőt, időd se lesz gondolni rá. Addig meg tényleg nincs más, minthogy eltereld a gondolataidat: találd ki, milyen esküvőt szeretnél pontosan, nézegess menyasszonyi ruhákat stb. Ha nem vagy ilyen típus (én nem voltam az, engem annyira nem kötött le), foglalkozz azzal, hogy formába jöjj addigra: sportolj, egyél egészségesen, teljesen állj át egy egészséges életmódra, így ha eljön az idő, a baba is könnyebben jön majd! :)
2014. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos terhes voltam az esküvőn. Annyira nem volt buli. Más öntötte magába a finomabbnál finomabb koktélokat, nekem meg folyamatosan hányingerem volt, épp csak nem hánytam, és persze egy korty pezsgőt ittam csak.Nálunk mondjuk a baba miatt lett az esküvő előrehozva, én később akartam. De hiába voltunk figyelmesek, az óvszer nem volt az. Szóval én örültem volna ha előbb van az esküvő. pl az esküvői ruha is csúcs volt. Éppen abban a hétben nőtt a hasam és nem jött rám, amit kiválasztottam. Ott mérgelődtem, hogy most azonnali maradékból kellett választani. Persze a lányomat mindenek felett imádom, de akkor is jó az, ha csak utána jön. Főleg jobb is ha tavasszal fogan, ha most foganna akkor éppen jövő őszre születne az meg annyira nem jó, mert akkor borongós napok vannak, ki sem lehet menni rendesen, meg olyan depis időszak jön:) Gondolj arra, hogy milyen jót fogsz bulizni az esküvődön!!!:) nekem mindkét gyerekem júniusban fogant, majdnem egy napon születtek, 2 év eltéréssel, és én annyira élveztem, hogy nyáron ide-oda tudtam menni velük babakocsival, és télen jókat szánkóztunk már akkor voltak 8 hónaposak már. Jó az a májusi fogantatás:)))
2014. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!