Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik sokat vártatok a csodára,...

Akik sokat vártatok a csodára, meséljétek el, mi volt, hogy volt?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, vannak bajok, jót tenne egy-két pozitív történet, hogy kicsit összeszedjem magam! Próbálok mindig pozitív maradni, de tudjátok, nehéz.

Köszönöm :)



2014. ápr. 7. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 2,5 év után sikerült. Abbahagytam a gyógyszert és rögtön próbálkoztunk, de egy évig semmi. Elmentem dokihoz kiderült cisztám volt. 3 hónapog vártunk hátha felszívódik de nagyobb lett úgyhogy laparoszkópiával kiszedték. Utána újabbaikertelen 8 hónap következett. Elkezdtem ovutesztet használni és a következő hónapban pozitívat teszteltem (december 25.) jó karácsonyi ajándék volt. A szilveszter viszont nem volt jó, pont 31-én este erős vérzéssel megjött, sajnos elment a baba. Egy világ omlott össze bennem pedig csak 5 hetes volt. A vetélés után rendesen megjött a következő hónapban, de utána bem. Ismét pozitív lett a teszt, el sem akartam hinni :-) Szerencsére ez a terhesség problémamentes volt, pont ma 5 hónapos a kisfiam.

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok! Azt nem írom hogyne görcsölj rajta, mert ha valaki babát szeretne és nehezen jön össze, nem tud nem erre gondolni.

2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem sajat de leirom. Sogornom es a ferje 14 even at probalkoztak. Megfogant a baba sokszor de a 12ik hetet sosem erte meg. Rengeteg veteles es lombikon tul minden remenyt feladtak es akkor foggant meg a kislanyuk. Nem is mondtak senkinek mert mar fel keszultek hogy nem valoszinu a siker. 6 honapos terhesen meseltek el a csaladnak mi a helyzet. Egeszseges kislanyuk szuletett, o most 8 eves. Rogton a kislany utan egy evvel elkezdtek probalkozni ujra..termeszetes uton lombikkal..stb..nem jott a kovetkezo. Vagyis mindig veteles lett a vege. Kozben a masik sogornom szult ket egeszseges babat es en is egyet. Velem napra pontosan egyidos terhes volt de a 14ik heten ismet elvetelt. Ezutan nem probalkoztak tobbe. Sot. Vedekeztek is mivel nem a baba nem jott ossze hanem mas problemajuk volt. Ugy voltak vele tobb veszteseget nem birnak ki. Elkepzelni se tudom milyen erzes lehet joval 10en feluli vetelest atelni. Ennek volt 4 eve. Es most szuletett meg a kisfiuk 2 honapja. Vedekezes mellett fogant..senki nem szamitott ra. Foleg hogy mar 40 elmult a sogornom es igy meg veszelyesebb volt a terhesseg de ismet csoda tortent.

Remelem neked nem kell ennyit varnod es ennyimindent atelned. Sok sikert kivanok Neked!

2014. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! az én esetem: 6 év próbálkozás, 5 sikertelen inszemináció (nálam kimerülő petefészek,páromnál minden ok) után lombikok jöttek: 2010-ben jobb oldali méhenkívüli lettem, megrepedt e petevezetékem,kivették, utána 2011-ben lombikkal szintén 7 hetesen vetélés, 2012-ben lombikkal szimultán terhesség egy méhen belül egy meg az egyetlen bal petevezetékemben, ami megrepedt, hasűri vérzésem lett, mindkét babát és az egyetlen petevezetékem is elveszítettem. utána 2013 januárjában sikeres fagyibabás beültetés, majd imperfect vetélés februárban, műszeres befejezéssel, mindeközben persze voltak sikertelen lombikok is...majd 2013 szeptembere 16. lombikkezelés eredménye most ezerrel rúgdos odabent, 30 hetes kismama vagyok a kisfiúnkkal, aki egy igazi csodababa :-) sosem szabad feladni és el kell hinni, hogy sikerülhet!
2014. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Kedves 3-as! Minden elismerésem a tiéd, én a 2,5 évemmel és egy vetéléssel befoghatom a számat! Nem semmi amin keresztül mentél, szívből gratulálok a sikerhez és sok boldogságot kívánok!

2014. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Mindenkinek gratulálok, jó ilyeneket olvasni. Máris jobb kedvem lett :)

További szép napot!

2014. ápr. 9. 14:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap pozitiv lett a tesztem :)
2014. máj. 2. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden rendben van veletek? Írhatnál a fejleményekről :)
2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi, velem minden rendben, meg 3 honap es jon a kisfiam :) volt egy kis gond nemreg, korhazba kellett fekudnom es infuziot kaptam korai mehosszehuzodasokra, de addig az eg vilagon semmi problema nem volt. Igy kicsit lassitottam a tempon es most minden okes :)

Mindannyiotoknak hasonlokat kivanok (nem a korhazat, hanem a boldogsagos babavarast :))

2014. szept. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!