Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekorvosi várakozás közben...

Gyerekorvosi várakozás közben magad elé engeded azt, aki csak táppénzes papírért vagy receptért jön?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 12:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%

12-es, kérdezném tőled, hogy te a buszon kinek adod át a helyet? akin látod, hogy majd összeesik, beteg idős néninek, beteg embernek, vagy olyannak akinek semmi baja, de csak 2 megállót utazik?


nem értem miért az a kevésbé toleráns aki nem engedi előre azt az anyukát aki tápszer receptért ugrik be? a beteg, lázas, hányós/hasmenéses gyerek meg fetrengjen kínjában dupla annyi időt a váróban.

szerintem meg pont az a toleráns aki azt engedi előre akin látszik, hogy nagyon beteg.

2014. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igazából,nem szoktak rákérdezni hanem kijött valaki már bent is vannak,de a legtöbb esetben kopog és kihozzák a papírt,tehát nem jutok be később,de tényleg van olyan aki jön a receptért és 3/4 óra múlva jön ki..
2014. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ülőfürdőből kivett gyerekhez, akinek tartani kell a zacsit, mert bármikor hányhat, orvost hívok, nem megyek.

Ha muszáj orvoshoz menni, tuti nem engedek senkit előre, bár én pont olyan vagyok, hogy a halálom, ha pl. a buszon nem adják át a helyet, annak aki rászorul, vagy egyszerűen meg is dögölhetsz pesten, észre sem veszik még akkor sem, ha ez a nagykörúton történik.


Ha nem ennyire súlyos az eset, előre engedném. De valószínűleg 3nál már elegem lett volna és nem engedtem volna be 5öt. Már ha megkérdezik, mert múltkor egy apuka majd fellökött, odamondott valamit és már bent is volt előttem. De hát mindenhol vannak fura szerzetek. :S

2014. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

nem jön ki a doki csak ezek miatt a tünetek miatt

nem is igen szokott kijönni, 8 év alatt talán 2x volt kint, abból egyszer kórház lett a vége, egyszer meg már majdnem szülni mentem a tesóval


nem csak bekopogtam, kiadták,hanem ott kezdtek el beszélni arról, hogy mit is kér és még írták, nyomtatták stb...mindez többször egymás után

2014. ápr. 28. 20:36
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam az első helyet a beteg gyerekem foglalja el, a többit pont lesz*rom. Nem fogom hagyni, hogy szenvedjen a várakozástól, csak mert xy nem bírja kivárni a sorát. Aki egészséges és felnőtt könnyebben tud várni 5-10 percet, mint egy hányós hasmenős kisgyerek. Ja, és most indulunk a gyerekorvoshoz, az egyik gyerekem 2,5 éves, a másik 3 hónapos. Szerinted kit fogok magam elé engedni? Nagyon maximum azt, akinek a gyerekén látom, hogy rosszabbul van az enyémnél.
2014. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!