Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekorvosi várakozás közben...

Gyerekorvosi várakozás közben magad elé engeded azt, aki csak táppénzes papírért vagy receptért jön?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 12:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem engedem elore. Nekem is annyi kivárni a sort, mint neki,
2014. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Na, ide is értek a fent említett "kevésbé toleráns" anyukák. ROFL
2014. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként nálunk betegrendelésen nem adnak ki táppénzes papírt, sem receptet, kizárólag tanácsadáson, ahol esély sincs rá, hogy beteg gyereket várassanak meg így!
2014. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, utolso. Ha táppénzes papir ért jon, akkor nem munkából rohant el. Ha receptet jon, akkor épp nincs rosszul, a gyerek meg mar kezelve vanl. Ha viszont en ott várok a gyerekkel, akkor azert teszem, mert a gyerekem beteg. Akkor engem marhara nem érdekel, hogy Szabó anyuka 10 perccel korábban kapja meg a táppénzes papírját -amiért jöhetne a rendelés végen- vagy Kovács apuka csak egy tapszerre eltért ugrott be - amiért szinten jöhetne a rendelés végén. A sok Kovacsanyuka es Szabóapuka miatt viszont en a beteg gyerekkel varjak plusz 10-20-30 perceket, hiszen ok csak receptet vagy táppénzes papir ért jöttek. Inkabb nekik kellene toleránsnak lenni es azt elore engedni, aki a beteg gyerekkel van ott.
2014. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az a tolerancia, hogy hányós zacskóval a kezemben ülőfürdőből hozott, fejfájós gyerekkel türelmesen várunk, amíg 5 olyan anyuka,aki egyedül jött megkapja a már gyógyult gyereke után a táppénzes papírt?
2014. ápr. 28. 13:29
 16/25 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem, kerdezo.....
2014. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nálunk csak beteg gyerekre van időpont, de így se jutottam még be időpontra, minimum 20-30 percet időponttal is várni kellett.
2014. ápr. 28. 13:31
 18/25 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő, ha csak egy mezei náthával megyünk, akkor előreengedem, ha viszont valami komolyabb problémával, ami esetleg kellemetlen is lehet idegen helyen (hányós-hasmenős dolog vagy láz), akkor sajnálom, de nem engedek előre senkit, ilyen esetben a gyermekem az első.


Egyébként nálunk is oda lehet telefonálni ha csak recept kell, telefonban alaposan kikérdeznek (kinek, miért, mennyi satöbbi), aztán csak be kell menni érte, az asszisztens kinyújtja a papírt és mehetünk Isten hírével. Nem értem, hogy az alapból is eléggé döcögősen működő egészségügyi ellátást miért kell még ilyenekkel is hátráltatni..

2014. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

mármint ezt arra értem, ahol nem lehet telefonon előre receptet kérni, hanem csak ott helyben lehet elintézni a dolgot.


utolsó voltam

2014. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

le lehet pontozni, de beteg gyerekkel nem engedném előre. ő is 5 percet van bent, mi is. na jó, mi 7 percet...


de nálunk szerencsére nincs ilyen, aki receptért jön, az az asszisztenshez jön, az orvoshoz "másik" sor van. na meg azért inkább az egészséges rendelésre mennek ilyennel, nem is értem, hogy egészséges gyereket miért visznek le betegek közé, mikor egy másik ajtónál nem köhögik telibe a gyereket és ugyanúgy megkapja a receptet :)

2014. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!