Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyári melóm van és próbaidös...

Gyári melóm van és próbaidös vagyok még 10napig-és most tudtuk meg baba lesz állomány vagy vagy valami kéne mert nem maradnék a babával ott. Mit hogy lehet intézni? Jobban jöjjünk ki anyagilag milyen támogatások vannak? Segítségek?

Figyelt kérdés
Hogy kell intézni a meló helyről a támogatást terhesség alatt ? Mi segítségek vannak a kismamáknak támogatások ?
2014. ápr. 28. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld már meg értelmesen feltenni a kérdésedet, kérlek. Olvasd vissza, tele van hibával, alig lehet érteni.

Mit is szeretnél tudni?

Hogy érted, hogy nem maradnál a babával ott?

2014. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előtte dolgoztál már valahol? És ha igen, mennyit?
2014. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amíg próbaidő addig semmi legalább is szerintem.

engem kirúgtak pr.idő alatt a terhesség miatt.

2014. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szülés napján biztosítási jogviszonyodnak kell lennie ahhoz, hogy kapj tgyást, majd gyedet. Ezenfelül a szülés előtti két évben kell lennie 365 nap munkaviszonynak. Így ha a próbaidő alatt vagy után kirúgnak, akkor csak gyest fogsz kapni. A próbaidő alatt kirúghat akkor is, ha terhes vagy. A terhesség alatt a magzati adókedvezményt veheted igénybe, illetve, ha van munkahelyed, akkor elmehetsz táppénzre. De ezeket sem a munkahelyed fizeti (vagyis a tp 1/3-át igen), de más támogatást nem kérhetsz a munkahelyedtől.
2014. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha jól értem várjam meg a próba idö végét ? volt elöző munkahelyem megszakítás nélkül 1 és fél évem van. az érdekelne hogy terhesen hogy kaphatok állományt vagy valamit szülésig amivel a munkahely meg marad és később fizet
2014. ápr. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!