Volt valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
Ma mikor elmentem a lanyomert a bolcsibe szinte sirva fakadtam mikor meglattam mert tiszta piros veralafutasos volt az arca es ket oldalt kivan karmolva tobb helyen.Azt mondtak h maganak csinalta.Sokat valtozott mostanaba minden az ove es mindenre nemet mond alig lehet kezelni.Tudom h ez a dackorszak de ilyenkor mit csinaljak vele? Itthon is van h ha nem engedek neki valamit akkor belemharap es jon nekem mint egy kis felboszult bika.volt h a sajat fejet verte a kanapeba de magaba nem tett kart.Itthon cumizhat de ugye a bolcsibe nem.A rago fogai is most jonnek gondolom ezert is zaklatott.Mar felek holnap vinni a bolcsibe mert igy is nagyon csunya az arca.
2014. máj. 5. 13:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!