Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16 hetes (első terhességnél)...

A 16 hetes (első terhességnél) normális, ha nem érezhető semmilyen magzatmozgás?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, hogy az elején csak megkülönböztetni nehéz a bélmozgástól,és ezért nem érezhető, de most 2 napja semmit nem érzek, akárhogy turbózom a kis bambinót. (sok csoki, 1 korty kávé... ilyesmikkel is próbálkoztam)

2014. márc. 31. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én 20 hetesen éreztem először.
2014. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem még 16 hetesen semmit.

20-21 héten kezdett aktívan mocorogni.

27hkm

2014. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Normális persze, főleg ha esetleg mellső fali a méhlepényed...

Nyugi, hamarosan biztosan meg fogod tudni különböztetni a bélmozgástól és nem fog kelleni semmi turbózás ahhoz, hogy fickándozzon a picurkád :)

2014. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 hetes vagyok és semmit sem érzek még. Pedig minden ultrahangon látom, hogy mindenfajta turbózás nélkül is egy igazi örökmozgó a pici. Ja részben mellső fali a lepényem és a dokim azt mondta egyenlőre még túl korai is lenne ha érezném a mozgását.
2014. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pont 19 hetesen éreztem meg először. Rögtön tudtam, hogy a babám az, mert már nagyon vártam, hogy megérezzem :)

Nem vagy még elkésve semmivel! :)


21 hkm

2014. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 20 hetes korától érezhető rendszeresen, amit azelőtt éreztem, most már tudom hogy csak bélmozgás volt :) ne aggódj, 16 hetesen még nem kell semmit sem érezned, még akkor se ha nagyon vékony vagy. Inkább ne turbózd a sok csokival, mert a végén még felmegy a cukrod :) 4-5 hét és aludni sem fogsz tőle :)
2014. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze semmi baj. nekem 16+4 nél mozdult meg de ugy h hanyadt feküdtem ugy éreztem de nem minden nap éreztem
2014. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem èreztem még 16 hetesen, azt hiszem 20 hét környèkén éreztem elöször
2014. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányomat 20hetese,fiamat 18hetesen éreztem előszőr.Most vagyok 16+2hetes és még semmit nem érek.De nem kell aggódni majd eljőn az ideje amikor azt kivánod egy kicsit állna lenne egy kicsit.:)))
2014. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!