Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti ennyiért elvállalnátok ezt...

Ti ennyiért elvállalnátok ezt a munkalehetőséget? Indoklást is kérnék. (Pályakezdő vagyok ezért kérnék egy kis segítséget. )

Figyelt kérdés

Állatgondozásról lenne szó (szarvasmarha).

Havi 3 hét, hetente váltással (éjjel-nappal), napi 12 óra.

A negyedik hét szabad.

Fizetés 110.000 Ft nettó + 8 Ft üzemanyag támogatás kilométerenként (napi 40 km).

Ha jó idő van bringával mennék.



2014. ápr. 29. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Az kb. 160 ezer bruttót jelent.

Saját gépjárművel munkába járás nem 8,- forint, hanem 9,- forint kilométerenként, amit adó- és járulékmentesen adhat a foglalkoztató.


Elvállalnám, ha annyira szeretném az állatokat, és érdekelne a munka.

Indoklás: Bruttó 160 ezer mifelénk nem rossz, pláne nem pályakezdőnek. Egy teljes hét szabad, bár látszik, hogy munkaidőkeretben dolgoztatnának. Nem szalagmunka, ami "agymosást" eredményez. Bejárásodat is finanszírozza. Hétvégék szabadok (szabadok?).


Nem vállalnám el, indoklás:

Nem kevés meló, napi 12 óra nagyon fárasztó. Váltóműszak, éjszaka inkább regenerálódnék. A saját gépjármű kényelmes, de a 9 forint kilométerenként "lufi", annál többet kell az útra költeni, ami már a saját költségem.


Feladtam a leckét! Döntsd el!:)

2014. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Én ennyiért nem vállalnám el, mert programozóként SOKKAL többet kereshetek anélkül, hogy ganéban kéne turkálnom. Örülök, hogy segíthettem!
2014. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1:

Te helyileg hol dolgozol, mivel foglalkozol?

A hétvégék ha jól értettem nem szabadok.

2:

Itt sem kell, full gépesített az egész.


:: Ha esetleg van kedvetek leírhatnátok ki mivel foglalkozik és mennyit dolgozik mennyiért::

2014. ápr. 29. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

1-es vagyok.


Jelenleg munkanélküli. Nő vagyok.

Előtte 27 évig gazdasági ügyintéző voltam, Komárom-Esztergom megye, havi bruttó 137.000 Ft-ért.


Én mennék "ganét" túrni, sőt, ha még meg lenne a munkahelyem, váltanék is! Pusztán nőttem fel, nem vagyok finnyás.:)


Hogy miért váltanék? Azt a felelősséget, ami a munkakörömmel járt, a napi 8 órás számítógép előtt ülést bárkinek átadnám. Megbecsülés, dicséret még csak egyszer sem volt. Sem erkölcsileg, sem anyagilag. Az utolsó pár évben csak szekálás, szemétkedés, gerinctelenség minden téren, hogy az ember önként, és dalolva távozzon...

Gondolod, hogy hiányzik?

2014. ápr. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

pályakezdőnek tökéletes, nem fognak egyből semmi tapasztalatra 150-200-at adni, legalább is nagyon keveseknek jön össze, ugródeszkának jó, második-harmadik melóhelynek már ne fogadd el.

Ez persze csak az én egyéni tapasztalatokon alapuló véleményem.

2014. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Az én egyéni véleményem az, hogy a munkanélküliségnél bármi jobb. Nem írtad, hogy mi a végzettséged, nyilván programozói végzettséggel nem kell elvállalni. (Szívem szerint felrúgnám az ilyen kedves válaszolókat, biztos neki nem pék süti a kenyerét.)

Az önéletrajzban nem biztos, hogy jól mutat, attól függ hova szeretnél tovább menni. Viszont ha már van munkád, akkor könnyebben keresgélsz másikat, a több műszaknak az az előnye is megvan, hogy egy levelező sulit mellette el lehet végezni.

Egyébként volt már több munkám, volt amelyiket utáltam, volt amelyiket szerettem. És nem elsősorban attól függ, hogy mi a munka, amit csinálni kell, hanem attól, hogy milyenek a munkatársak, a főnök. Nos, itt ha egyedül vagy, a tehén nem szólogat majd be, ha a főnök sem szekás, akkor szerintem el lehet lenni.

2014. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!