Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel lehet ápolni terhesség...

Mivel lehet ápolni terhesség alatt a hason a bőrt?

Figyelt kérdés

Szeretném kenni vmivel,mert meg szeretném előzni hogy nagyon csíkos legyen a bőröm.Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban,ki mit használt és volt e eredménye?

Én a babolajra gondoltam,vagy esetleg a vichy terhességi csíkok elleni krémére??

Még nem nagy a pocim,de már egy picit látszik,kenhetem a terhesség végéig is?


2008. júl. 28. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a babaolajról hallottam a legjobbakat és azt biztosan kenheted a terhesség végéig, bár gondolom azokat a krémeket is amiket kimondottan erre a célra készítettek.

Az pedig hogy milyen eredménye van nem tudom én 1x-2x kentem be babaolajjal, de én meg vagyok róla győződve, hogy nagyrészt a genetikán múlik ki mennyire lesz csíkos. Ez persze nem jelenti azt hogy nem tesz jót a bőrödnek ha kened és nem segít a csíkok számát csökkenteni.

2008. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a babaolajra tenném le a voksomat, de ahogy az első válaszoló írta, ez leginkább a genetikán múlik.

Valaki végig keni magát, és csíkos marad, valaki egyáltalán nem, és egy darab csíkja sincs. Emberfüggő.

2008. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én is ilyesmi koromban kezdtem el kenni szezám olajjal.nekem ezt ajánlották vagy a mandula olajat,mert ezek terészetesek és nincs benne adalék.a baba olajban van...

KEntem is serényen de az utolsó hónapban akkorát nőtt a baba,hogy totál szétrepedt a hasam,körbe a combom a derekam.Tök ronda az egész most.Sztem ez alkat függő,én sem hittem el,de így van.Szval kenheted te ha szét akar repedni szét is fog.Még én sem tudom,hogy kezeljem lelkileg,de rá sem bírok nézni...17napos baba mamája

2008. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 28hetews vagyok és kezdettől fogva kentem magam garnierrel(piros),és most találtam a roossmannba kimondottan kismamáknak tusfürdőt,olajat és testápolót.Én csak a testápolót nem használom,és úgy tűnik jó,mert eddig viszkettem,reggelre kiszáradt a bőröm,most pedig nem.A vichy az nem jó!!Én a babydrem-et használom.Nem drága és tényleg jó!
2008. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát akkor csak reménykedni tudok hogy nem leszek csíkos!:-))De azért kipróbálom az olajat,a vichy kilöve,de legalább meg van az esélye hogy még sem lesz csík vagy legalább is annyira feltünő!

2008. júl. 29. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!