Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon mi a neve ennek a játéknak?

Vajon mi a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam látott a tv-ben pár napja a mamánál valami plüss állatkát, ami "kicsi és ki meg be lehet gombócolni". Gondolom ilyen kifordítható izé, hátha ti tudjátok mi a nyavalya lehet ez, mert totál odavan érte és szeretném meglepni egy ilyennel a közelgő névnapjára.
2014. máj. 8. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs róla, milyen lehet egy kifordítható plüssjáték.
2014. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
esetleg a TopShop-nál egy plüss állat és át lehet forgatni párnává. Utána nézhetsz.
2014. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
mászóval kifordítható párna
2014. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

pl van a happy napper párna, amit ha kinyitsz, kifordítasz, akkor plüssállatka

[link]


ami én most keresek, az nem az, hanem valami kicsi, gyerekkézbe való, szőrgombóc vagy mi ha becsukja és kisállat, ha kinyitja. Kb ennyit tudok, így próbálta meg elmagyarázni a fiam.

2014. máj. 8. 19:27
 5/16 Letharia válasza:
Tv-t nem nézek màr 4 éve,de ha jól tudom a dormeonak vannak bizonyos plüss àllatai amiket ki lehet csomagolni és takaróvà lehet alakìtani lehet ilyesmit làthatott.
2014. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem párna, nem takaró, valami kicsike dolog. Ez az, hogy nekünk sincs tv-nk, anyámnál látta valami reklámban, ezért nem is tudom én levadászni a látottak alapján, mert nekem csak mesélte
2014. máj. 8. 19:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma láttam a Régióban, még meg is néztem, mert aranyos, de sajnos a nevét nem tudom. Talán négy-öt féle állat van belőle (nekem a zsiráf tetszett). "Begombócolva" kb tenyérbe illő puha labda.
2014. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hideway pets
2014. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*hideaway pets
2014. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]



ilyen?

2014. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!