Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most vajon mitől hülyült meg...

Most vajon mitől hülyült meg a testem?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szültem meg harmadik gyermekemet. Hamar visszaállt a régi rend, mert hormonális okok miatt egyik gyermekemet sem tudtam szoptatni. Általában 30 napos ciklusaim voltak, egy éven át. Erre fel márciusban 3 hét után (!!!) ismét megjött a menzeszem, (tehát márc. 6. és 26.), azóta meg semmi, tehát kb. a 35. napon van és nem jön meg. Terhes nemigen lehetek, óvszerrel védekezünk, és sosem lyukadt ki. Van ötletetek? Tudom, menjek dokihoz, de addig is...
2014. ápr. 29. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsö lépésben vegyél egy tesztet biztonságnak, nehogy mégis terhes legyél.

Második lépés a doki, mert lehet több minden is, pl hormonprobléma, ciszta, meg akár komolyabbak is. Nem írtad, hogy mennyi idös vagy, de esetleg klímax kezdete is lehet - a hugomnak 36 évesen maradt el végleg a menzesze emiatt. Ilyen korban ugyan ritka eset, de lehetséges.

2014. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
35 vagyok..és rám hoztad a frászt...de azért köszi!!
2014. ápr. 29. 21:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen komolyabb bajra gondolsz?
2014. ápr. 29. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok tippelgetni, mert vizsgálat nélkül semmi értelme.

Nem túl valószínü, hogy tényleg nagyobb baj van, nem kell frászt kapni, valószínübb, hogy valami apróság, de ezt csak az orvos tudja eldönteni, egy alapos vizsgálat után.

2014. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmegyek endokrinológushoz meg a nőgyógyászomhoz. De addig is nagyon izgat, hogy mitől lehet...
2014. ápr. 29. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyi mindentől lehet, hogy nem is igaz. Nekem is valamiért rendszertelenebb mostanában, de nem dúrván 2-5 napos késések.

Anno, bekem azért nem jött meg, mert rendszertelenül étkeztem.

Amit az első írt az sincs kizárva, de szerintem nem kell mindig a legdurvábbakra gondolni, de valóban nincsen kizárva.

Ahogy írtad, első körben nőgyógyász.

2014. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!