Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon mi a neve ennek a játéknak?

Vajon mi a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam látott a tv-ben pár napja a mamánál valami plüss állatkát, ami "kicsi és ki meg be lehet gombócolni". Gondolom ilyen kifordítható izé, hátha ti tudjátok mi a nyavalya lehet ez, mert totál odavan érte és szeretném meglepni egy ilyennel a közelgő névnapjára.
2014. máj. 8. 19:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ez lesz az, nagyon szépen köszönöm!!
2014. máj. 8. 21:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Játékshopnál is kapni :) [link]
2014. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tetszik! A toys.hu-nál olcsóbb, 3350. Kicsi Eszteremnek két hét múlva névnapja lesz :)
2014. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz,a magyar.. Nem tudom hányason reklámozzák,amin mesék mennek. A reklámban süni volt a gombócka azt hiszem :)
2014. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megvettem a cicásat, most hozta a futi. Nagyon-nagyon puha, összegömbölyítve grapefruit méretű. Nem igazán kifordítható, inkább van benne egy műanyag keret, ami kattanósan összecsukható, így gömbölyödik be az állat. Ötletes, de annyira talán nem, amennyibe kerül. Ha kákattan a gyerek, akkor megérte, ha nem, akkor nem.
2014. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A fiam a husky-ért van oda, a lányom meg a nyusziba habarodott bele, ma rendeltem meg
2014. máj. 14. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!