Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szélviharban ti szoktatok...

Szélviharban ti szoktatok sétálni babátokkal?

Figyelt kérdés
Kérdésemet az ihlette, hogy ma 3 babakocsist láttam, de mindegyiken esővédő volt. Biztos dolguk volt, orvoshoz vagy akárhova mentek. De tulajdonképpen esővédővel sétálni nem igazán levegőzés. Inkább ki sem dugom az orrom HA NEM MUSZÁJ.
2014. máj. 14. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Cél nélkül nem hadakozok a széllel. Céllal igen.
2014. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel egyedül nevelem és kutyánk is van, így a válaszom igen, még téli jeges hóviharban is kimentünk napi legalább 2 alkalommal, nyári hőségben is ki fogunk menni.

Viszont az is igaz, hogy ha a férjem mellettem lenne, akkor ítéletidőben nem cipelném magammal a lányom.

2014. máj. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon muszaj es nem megoldhato mashogy csakis abban az esetben. Amugy eszembe se jutna.

Amugy az esovedot is lehet ugy allitani, legalabbis nekunk ha eso nem de levego jut be neki. Igy tulajdonkeppen levegozes neki, de minek aztassam magamat sz4rra ha nem muszaj, es fagyasszam meg magam a szelben? :-)

2014. máj. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, millió oka lehet a sétálnak rossz időben. Ovis, sulis tesó, gyógyszertár, orvos, stb...Egyébként még a 3, és 5 évesemet sem viszem ki ma csak úgy "levegőzni". Eső, és szélvihar van. Bár az is tény, hogy esővédő alatt, babakocsiban védettebb egy baba, mint egy nagyobb a szabadba.
2014. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például tegnap levittem a 2 éves fiamat, de nálunk délelőtt még nem volt szélvihar egyáltalán. Hatalmas szélben csak úgy levegőzni természetesen nem viszem le.
2014. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Sportkocsin a baba fejenel lenyitottam az esovedot, h szabadon kilasson es friss levegot szivjon. (Akkor csak esett, nem volt durva szel) Egyet aludt is, meg program is volt, mivel fel evesem delutan 4-re mar nagyon unta az otthoni jatekot, de messze volt meg az este.
2014. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ma védőnőhöz kellene mennünk,ami amúgy csak 500 m,de nagyon gondolkodom elinduljunk-e. ítéletidő van konkrétan... teganp még kiengedtem játszani délelőtt az egy évesemet,igaz akkor is fújt a szél,de nem volt ilyen vészes.
2014. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Én pl. ma is kiviszem, mert muszáj, kb. 1 órát leszünk lent összesen.

Viharos erejű széllökések vannak itt, esik az eső, de esernyőt használni képtelenség. Ha muszáj, akkor mindent meg lehet oldani, a hátamon biztonságban lesz.

2014. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Baranka ***** válasza:
79%
Én nem szoktam őket ki vinni csak ha nagyon muszáj. Például ma muszáj volt kimennünk! Kenyeret kellett vennünk, nagyot vittük játszóházba, meg pár apróságot is elintéztünk ha már kint voltunk!
2014. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!