Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit voltatok kinn ma...

Mennyit voltatok kinn ma kisebb-nagyobb babátokkal? Mennyi idős? Mibe öltöztettétek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfét órát 15 hónapos lányommal. Sapka, közepesen vastag kabát, harisnya, kord nadrág és a babakocsin lábzsák (nem szállt ki).
2013. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam 17 hónapos, ma autóval mentünk be, mert vásárolnom is kellett 3 helyen. Utána benéztünk apuhoz, ott kicsit sétálgattunk, de nem sokat, olyan 25 percet. Rossz idő volt, esett is. Bélelt farmer, rövid ujjú body, hosszú ujjú felső és vastag kabát volt a fiamon, na meg persze sapka.
2013. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a boltig tudtam kiszaladni 4,5 hós fiammal. Hordozókendőben vittem, így volt rajta egy hosszú ujjú body, szintén hosszú plüss rugdalózó, alatta zokni is, babylegs, a kendő, és egy közös kabátot vettünk fel, erre az átmeneti időre jó. Ja, meg a sapka. Ha hosszabban kint lettünk volna, ugyanez a szerkó lett volna.
2013. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én fél óra alatt teljesen átfagytam, úgyhogy hazajöttünk jobban felöltözni. Így volt rajta bélelt naci, harisnya, csizma, rövid ujjú body, hosszú ujjú felső, pulcsi, és vékonyabb télikabát. Most lehet, hogy hülye vagyok, és túlöltöztettem, de azért elgondolkoztam, hogy télen mégis mit fogok rá adni. Másfél óránál kicsit többet voltunk kinn. Le volt fagyva a nózija.
2013. nov. 13. 16:25
 5/7 A kérdező kommentje:
2 éves amúgy.
2013. nov. 13. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos. Volt rajta harisnya,rövid body,hosszúujjú poló,vékonyabb kardigán ,sapka és őszi overál.Kb 1 órát sétáltunk.
2013. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14 hónapos fiammal kb. egy órát voltunk lent. Piacon voltunk, boltban, meg egy picit sétáltunk is csak úgy céltalanul.

Rövid ujjú body, hosszú ujjú póló, vékony pulcsi, harisnya, farmer, kabát, sapka, sál, cipő volt rajta + a babakocsiba ráterítettem egy plédet.

2013. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!