Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elörehaladtával...

A terhesség elörehaladtával egyre gyengébb lesz a látásom. Ugy hallottam szülés után helyreáll. hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a terhességtől van. Én is mínusz 3-as vagyok mindkét szemre, de nem tapasztaltam ilyesmit... Szerintem nézesd meg magad egy szemészorvossal.
2009. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan periódusom, amikor azt éreztem, hogy sokat romlott a szemem. Most 20 hetes vagyok és kb.2 hete már jobban látok. Talán a terhességgel járó hormonváltozások, vagy fáradékonyság okozzák??
2009. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én 34 hetes vagyok,és én is észrevettem,hogy romlott a szemem,el is megyek szemészhez.Úgy tudom előfordul ez terhesség alatt,de hogy visszaáll-e?azt nem tudom.
2009. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

18 hetes vagyok. 3 havonta kell mennem szemészhez, mivel nagyon gyenge a szemem. (Kiskönyvembe s ír, mert tőle is függ, hogy mit mond milyen szülést enged.) Azt mondta a szemészem, hogy terhesség alatt szokott romlani a szem, de ez utána visszaáll. Ezért nem is változtatnak terhesség alatt a dioptrián.

2009. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem -9.75-os mindket szemem, 26 hetesek vagyunk, de meg nem vettem eszre semmilyen negativ valtozast. a szemeszem viszont figyelmeztetett, hogy elofordulhat romlas (sot eleg gyakori, de hogy utana visszaall-e, nem mondta). voltam kontrollon, mert igazolas kellet rola, hogy szulhetek termeszetes uton ilyen rossz szemekkel is, de nem volt semmi romlas. csak annyi, hogy neha eg a szemem, de az eddig is volt a fardtsagtol es azota nem hordok kontaktlencset.
2009. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Optive szemcseppet adott, amit lehet használni terhesen. Mikor beteszem a lencsét, előtte 15 perccel kell cseppenteni. Így tudom használni a lencsét is. Próbáld ki. Ha napközben mégis érezném megint, akkor cseppentek. De ez nem jellemző. Utolsó előtt is voltam.
2009. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !
2009. dec. 9. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!