Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekem most lesz elsős....

Gyerekem most lesz elsős. Milyen kiadásaim lesznek?

Figyelt kérdés
Az apjával elváltunk. 35000Ft gyerektartást fizet a kislányom után. Ezen felül is szokott vásárolni neki. Most mondta, hogy segít a beiskolázásban. Mennyi pénzt fizettessek vele?

2014. máj. 22. 06:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Én állítom, hogy az elvált nők, nem pénzéhesek!


Egytértetek velem?

2014. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
43%

""Iskolatáska 15-20 körül kezdődik" Na az ilyenektől kapok hányingert. Lovagolni, vizilabdázni és egyéb drága sportokat űzni nem kell mindjárt a kicsinek, csak mert elváltatok. Egyébként hol láttál 25-30 ezer között "kezdődő" iskolatáskákat? Én márkás táskát vetten 6500-ért."


Pl itt:: [link]


Az elsőnek még ergonomikus kell, ami nem terheli meg a hátat, plusz neki hatalmas dolog az Iskolakezdés es a táska az, ami ezt szimbolizálja a szamara, hat legyen olyan, amilyet szeretne, ez pedig eselyes, hogy mem a ki amiből valo.

Te elárulod, hogy milyen az a márkás táska 6500ert es hol vetted?

2014. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyébiránt nem lovagol vagy vízilabdázik a gyerek, ez fel sem merült, a gyerekemet pedig kezdetektől egyedül nevelem, tartasdij nincs, úgyhogy megoldottam egyedül. Mellesleg ha épp lovagolni támadna kedve, azt is megoldanám, nyugi.
2014. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Persze lehet a fellegekben járni, főleg más pénzén!

2014. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Milyen mas pénzen??? A gyereket ketten vállalják, az anya, meg az apa. Evidens kellene hogy legyen, hogy a kiadásokat is ketten fizetik. Persze, lehet venni 1450ert iskola táskát. Nem baj, ha havonta kell belole ujat venni, mert szétszakad. Ceruzabol is lehet venni a szazforintosbol - igaz, a rendeltetési szeru használaton kívül minden másra jo.
2014. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%

[link]



Ha esetleg érdekel valakit a Magyarországon legnépszerűbb iskola táskák listája, ára és nem csak egy cimkét akarnak megfizetni, hogy lehessen a többi anyuka között hencegni, hogy bezzeg az én gyerekem QXY táskában hordja a szalámis zsemléjét!

2014. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%
Elfelejti valaki, hogy mire KELL fordítani a gyerektartás díjat!
2014. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%

Én vettem annak idején a lányomnak nagyon drágát, elárulom neked, hogy éppen úgy szétszakad, mint az olcsóbb!


Megtudod-e nekem mondani, hogy egy termék mikor valódi és mikor hamisítvány? Mert gondolom akkor ezzel sem vagy tisztában!

2014. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
63%
Elárulom neked, mert úgysem tudod, ha megfizetem a jogdíjat, akkor az a termék valódi lesz. Kínai, ezen jót röhögtem! Ha te tudnád hogy ma szinte minden úgynevezett márkás termék kínában ill. más távolkeleti országban készül pl. Vietnámban. A Volvo autó mennyivel lett olcsóbb, vagy rosszabb, hogy most Kínában gyártják?
2014. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem márkás táskát vettünk az elsősnek 3500 ft-ért ergonometrikus,ráadásul baromi jól néz ki,eddig semmi baja nincs ez lesz neki jövőre is,ami inkább szétmegy,a tolltartó,abból kellett év közben másikat venni.A nyolcadikos pedig Nike hátizsákot kapott 2000 ft-ért,akkor volt akciós.
2014. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!