Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekem most lesz elsős....

Gyerekem most lesz elsős. Milyen kiadásaim lesznek?

Figyelt kérdés
Az apjával elváltunk. 35000Ft gyerektartást fizet a kislányom után. Ezen felül is szokott vásárolni neki. Most mondta, hogy segít a beiskolázásban. Mennyi pénzt fizettessek vele?

2014. máj. 22. 06:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

"Elfelejti valaki, hogy mire KELL fordítani a gyerektartás díjat!"


A gyermek szuksegleteire. Ha szerinted ez azonos januárban, júliusban es szeptemberben is, akkor gratulálok a sok eszedhez.

2014. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%

"" "Elfelejti valaki, hogy mire KELL fordítani a gyerektartás díjat!"


A gyermek szuksegleteire. Ha szerinted ez azonos januárban, júliusban es szeptemberben is, akkor gratulálok a sok eszedhez.""


Köszönöm 21-es a dícséretedet, sajnálom, hogy én ugyanezt nem mondhatom rád!

2014. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
37%

21-es, kommentjei alapján, még a pénzéhesek között is az élbolyban foglal helyet, és még disekszik is vele.


Igen, amikor nincs észérv, akkor jön a fölényeskedés, nagyzolás, beszólás.


Nem minősítelek, megteszed te magad helyettem.

2014. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%
Már pedig igaza van.A gyerek szükségleteire kell fordítani,ami nem minden hónapban ugyan annyi,hisz számolni kell a rezsi ráeső részét is,ami mondjuk fűtésszezonban klasszisokkal több mint mondjuk azon kívül,iskolakezdéskor megint sokkal több,hisz nem csak az iskola szerek,hanem az őszi ruhavásárlás is akkor van.Szóval lehet itt kiabálni,hogy pénzéhesség csak,de inkább csak végig kellene gondolni,mert csak a butaság ütközik ki az ilyen kijelentéseknél.
2014. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%

Igazad van előttem szóló, amikor kevesebb a kiadás, akkor félre kell tenni arra az időre, amikor több lesz!

Köszönöm, hogy megerősítetted álláspontomat!!

2014. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod amikor kevesebb a kiadás,akkor mondjuk havi 20000 ft nem megy el a gyerekre? :O Hol élsz Te? Ez olyan mintha azt mondanánk,hogy egy ember megtud élni,rezsivel,kajával plusz kiadásokkal(bérlet,osztálypénz,szakkörpénz,stb.)havi 40000 ft-ból(anya-apa 20000-20000)és még tegyen is félre.Sztem ne írj többet,mert csak beégeted magad :S
2014. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%
26-os, azt ismered, hogy világít a szádban a negró............?
2014. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy az enyémből,s még véletlenül sem a tiédből :))Remélem nincs gyereked,mert nehéz sorsa lehet:)
2014. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

hát imádom a lepontozókat ....


40 ezerből oldottam meg 3 gyereket tavaly

2 iskolást és egy ovist

csak egyet nem kellet venni az az iskolatáska volt - lévén nem használnak a suliban ....

2014. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani nem erről van szó,de ne mondd nekem,hogy ezt huzamosabb ideig lehet csinálni,tehát,hónapról-hónapra.Nem hiszem,ha lehetőség van nem kívántál ennél többet a gyerekeidnek.Mert havi 40-ből fűteni,rezsit ovit-iskolát fizetni,etetni három gyereket elég szűkös.Bár mondjuk 3 gyereknél már van ingyen tankönyv,ingyen étkezés,de mondjuk kettőnél semmi ilyen nincs.
2014. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!