Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párommmal összevesztünk,...

A párommmal összevesztünk, mert szerinte több időt kellene töltenem a gyermekeivel. Hogyan oldjuk ezt meg?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatából van 2 lánya, 9 és 11 évesek. Nem túl jó a gyerekekkel a kapcsolatom és a párom ezen igy akar segíteni. Az apjukkal sincsenek valami jóban, de ő inkább rám tolja át a felelősséget, mintha minden felmerülő probléma csak miattam alakulna ki. Eleinte próbálkoztam, de nekik soha semmi nem volt jó, így mostanában inkább csak megpróbálom túlélni azt az időszakot amíg nálunk vannak. Az én gyermekeim még jóval kisebbek, ráadásul az érdeklődési körünk is elég ellentétes, tehát a közös programok kialakítása sem megy egyszerűen.

Hogyan lehet egy ilyen helyzetet megoldani?


2014. máj. 26. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem lehetsz a pótanyjuk. Inkább baráti viszonyt kell kialakítani.


Másik: megmondhatod a férjednek, hogy előbb ő legyen apa a lányainak aztán tessék követelőzni!!!

2014. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

9-11 évesek, most kezdenek kamaszodni. Szerintem még nehezebb lesz. Sok-sok türelem és kitartás. Ne adj nekik okot arra, hogy támadhassanak. Tuti, hogy szét fogják cincálni az idegeidet, de ez idővel szerintem elmúlik. Neked kell okosabbnak lenni és nem felvenni az esetleges piszkálódásokat.

Ha meg ezt nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor át kell gondolni a kapcsolatotokat.

Párod gyerekei örökre az élete részei maradnak, nem tudod megkerülni Őket.

2014. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem kellene erőltet is, az biztos, az pont ellenkező eredményt szül. Annyiban van igaza, hogy annak, aki neveli a gyerkeket, nagyobb aa felelőssége, mint annak, aki csak almanként találkozik velük. Gondolom ti egyutt éltek pukkantak meg lathatasi joga van, amivel vagy el, vagy nem.

Semmi olyan nincs, ami mindannyiotokat érdekel?

2014. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as ezt jól meg aszontad!
2014. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D hulye Szotarprogram : D


Tehat: Hat nem kellene erőltetni, az biztos, az pont ellenkező eredményt szül. Annyiban van igaza, hogy annak, aki neveli a gyerkeket, nagyobb a felelőssége, mint annak, aki csak almanként találkozik velük. Gondolom ti egyutt éltek, apukãnak meg lathatasi joga van, amivel vagy el, vagy nem.

Semmi olyan nincs, ami mindannyiotokat érdekel?

2014. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Őszödi Ferenc ***** válasza:
82%

"mert szerinte több időt kellene töltenem a gyermekeivel"


Neked. Az Ő gyerekeivel. Azaz Neked, mégpedig az Ő gyerekeivel.

Miért is? Ivott-e a pasas? Józanul sem okos?

2014. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki van azoknak a gyerekeknek apjuk anyjuk,töltsenek több időt ők velük.neked meg ott vannak a saját gyerekeid.9.11évesek nem túl jó az apjukkal a kapcsolatuk.Oldja meg ez az ő sara
2014. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!