Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fájdalom? -...

Piroska és a farkas kérdése:

Mi lehet ez a fájdalom? - szülés utáni együttlét

Figyelt kérdés
8 hete szültem, gyors szüléssel, 4 kg fölötti babát. Megpróbálkoztunk az együttléttel, de nekem nagyon fájt. Nagyon nagy volt a gátsebem, sokára gyógyult, ezért számítottam rá, hogy a behatolás nem lesz a legkellemesebb, de nem az fájt konkrétan, hanem amikor a férjem már kb " félig" bennem volt, akkor - számomra nagyon fájdalmasan - mintha nekiütközött volna belül valaminek. De minek?? 6 hetes kontrollon voltam, ott mindent rendben találtak.
2014. máj. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, kb a 4-5 alkalommal szűnt meg, most olyan mint régen, nem változott semmi :)
2014. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez bìztató....: ) de mi az aminek nekiütközik? abba is kellett hagynunk, egyszerűen nem ment beljebb.
2014. máj. 27. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első pár alkalom, ettől én depis is lettem. Megijedtem, h nem leszek már igazi nő páromnak. Szűk is voltam és nedvesedni se nedvesedtem úgy mint régen. De már minden oké, amióta elmúlt ez az egész fájdalom. Szerintem még a méhednek vissza kell húzódnia, lehet még lent van. De nem vagyok orvos, csak ez jut eszembe erről.
2014. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! és a méh hogyan, mennyi idő alatt húzódik vissza?
2014. máj. 29. 09:16
 5/5 ivilicious ***** válasza:
szerintem az meg már genetika, de próbálkozzatok, előbb-utóbb úgyis minden a régi lesz :)
2014. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!