Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák szoktatok szoliba járni?

Anyukák szoktatok szoliba járni?

Figyelt kérdés
én 3 gyerekes anyuka vagyok és a barátnőm nagy szolis, ma engedtem az unszolásának és befeküdtem 5 percre. Maga volt a menyország, de tényleg. Azt hiszem nem ez volt az utolsó alkalom. Szerintetek ez gáz? Vagy nem méltó egy anyukához?
2014. máj. 28. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a méltósághoz annak, hogy egy anyuka jár vagy nem jár szoláriumba.

Én nem járok és soha nem is jártam, de nem azért, mert úgy érezném, hogy nem méltó egy anyához, csak tipikusan fehér bőrű vagyok és teli anyajegyekkel, szóval nálam bőrgyógyászati okokból kizárt a szolárium.

De ha te úgy érzed, hogy néha-néha belefér, akkor miért ne? Nem ettől leszel jó vagy nem jó anya szerintem.:)

2014. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok,mert hófehér érzékeny bőröm van,és nem akarok melanómás lenni.Azt hogy nem méltó nem értem mi köze van az anyukasághoz,ha te szolizni szeretnél szolizz.Ésszel!
2014. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi köze a szolinak meg az anyaságnak egymáshoz?


Mivel sok anyajegyem van, sosem voltam szoláriumban, de egyébként szívesen kipróbálnám.

2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is 3 gyerekes anyuka vagyok,és járok szoliba.Ám szerintem ennek semmi köze a gyerekek számához...legalább is nálam.
2014. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 êves a kisfiam. Néha én is bemegyek. nincs azzal semmi gond.
2014. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miköze a kettőnek egymáshoz.
2014. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Judyt77 ***** válasza:
0%
A gyerekednek az csak jó, ha anyuci boldog(abb) és jól érzi magát a bőrében. Ha neked ehhez a szoli kell, akkor menj szoliba! :-) persze ésszel, a heti 1x 8perc teljesen rendben van.
2014. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem önzőség? Hogy befekszek szoliba merr tudom hogy akkor nem szólhat senki hogy anya anya anya anya anya. Értitek?
2014. máj. 28. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam pár alkalommal, csak hogy ne legyek teljesen fehér nyárra. (átlagos bőröm van, kevés anyajeggyel). Idén nem megyek, mert nemrég műtettem a szemem, és a kettő kizárja egymást, de jövőre szerintem megint elmegyek néhányszor. Nem érzem gáznak, bár csak 2 gyerekem van. :)
2014. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Judyt77 ***** válasza:
A legjobb anyának is kell a kikapcsolódás! Mondom, ha boldogabb vagy, az nekik is jó!
2014. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!