Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A menstruáció elmaradásától...

A menstruáció elmaradásától számitva a negyedik hétben meg lehet állapitani, hogy ikrek lesznek-e vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kb 7-8 hetes terhes lehetsz?
2014. máj. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 6.-7.héten már biztosabbat tud mondani a doki, hogy hány petezsák van, ha két petéjüek, vagy hány szívhang. Viszont hallottam már olyat is, hogy csak a 12. Héten vették észre, mert elbújt az egyik a másik mögé :)
2014. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hetesen ikreim voltak, aztán 12 hetesen már csak egy volt. Én így jártam, de 7 hetesen is látják ha 2 szív ver.
2014. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hetesn egyet látott, majd 10 hetesen már ketten voltak :) Ikreket szeretnél?
2014. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy mi látszódik az adott hétben...


Nálunk az ikreknél 6 hetesen egy szívhang volt, és semmi olyan, ami ikrekre utalt volna, 11 hetesen meg már ketten kalimpáltak odabent.

2014. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!