Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Államvizsga 9 hónapos terhesen...

Államvizsga 9 hónapos terhesen, vagy inkább fél évvel később?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. 3 hét múlva államvizsgáznék de a jelenlegi lelkiállapotom, és állandó fáradságérzet miatt képtelen vagyok elkezdeni tanulni. Van/volt valakinek hasonló tapasztalata? Ha most nem sikerül akkor a következő félévben lesz időm tanulni a baba mellett? 35hkm

2014. jún. 2. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg most. Mit veszíthetsz? Ha nem sikerül ugyanúgy mehetsz fél év múlva, mintha most egyáltalán nem próbálod meg. Nekem 4 hónapos baba mellett egy sima vizsgaidőszak sem ment.
2014. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam tanulni! :/ szóval inkább próbáld meg most! A kicsi sokkal fárasztóbb lesz mint a terhesség!!!
2014. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapd csak össze magad!

3 hét sok idő! Aztán fél év múlva is találsz kifogást, akkor is fáradt leszel...

Szóval én most megcsinálnám! Ne tologasd, csak rosszabb lesz visszazökkenni a tanulásba!

2014. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En kipihentebb es agyilag sokkal frissebb voltam 9honapos terhesen mint fel evvel kesobb. Egyszerubb volt dolgoznom is 9 honapos terhesen mint amikor fel eves koraban visszamentem dolgozni, de ez mindenkinel mas. Egyebkent egy probat meger, bukassal sem veszitesz semmit.
2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz ha meg se próbálnám akkor biztos megbánnám, csak 5-ig mondhatom le ingyen aztán ha nem megyek el akkor rengeteget kell fizetnem, ezért kellettek a tanácsok de igazatok van. A lelkiállapotommal meg az a gond, hogy apukával épp szétmenőben vagyunk de talán a tanulás eltereli majd a figyelmem, csak elkezdeni nehéz... Mindenkinek köszönöm a válaszát :)
2014. jún. 2. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Én tavaly 7 hónapos terhesen sikeresen letettem az államvizsgát! Annyira nem is stresszeltem, mint más vizsga esetén,talán tudatalatti visszafogtam magam a baba miatt. A lényeg, próbáld meg,ahogy írták nincs veszteni valódi, ha nem sikerül sincs tétje, ha meg meglesz nem kell a baba mellett végigcsinálni és tőle elvenni az időt. Én örülök, hogy akkor megcsináltam, úgy éreztem,nem akarnám kitenni a kislányom ennek a hercehurcának! Sok sikert!
2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idén fogok először államvizsgáztatni:) Szerintem próbáld meg inkább idén, aki egyszer lemarad, az kimarad, ez nagyon igaz a felsőoktatásra!
2014. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zabmester ***** válasza:
Szerintem is jobban jársz, ha már most is megpróbálod. Amíg a baba bent van, addig nyugi van, csönd van, de ha már egyszer kijön, akkor lőttek a nyugodt tanulásnak :D Ez tapasztalat a részemről, mivel az egész terhességem alatt is, meg utána is, amióta csak a világon van a fiam, én mindig tanulok valahol, valamit, és mindig vizsgáim vannak. Hát terhesen nagyságrendekkel egyszerűbb volt. Éppen államvizsgára készülök én is a hatévesem mellett, aki ugyan már nem kisbaba, meg lehet vele beszélni, hogy most hagynia kell tanulni, de azért néha még őt is visszadugnám pár órára, hogy egy kicsit csönd legyen :)
2014. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát inkább terhesen, mint féléves baba mellett!!!
2014. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megertelek, a masodik terhessegnel nagyon faradt voltam mindig. De, a helyedben megcsinalnam most, tul lennel rajta es megoldhato.

Elso gyerekem 14 hos volt, meg szoptattam ejjel-nappal igeny szerint, akkor irtam ejszakankent a szakdogamat es leallamvizsgaztam. Aztan o mar 2 eves volt, amikor terhesen eljartam nyelvtanfolyamra es olyan 7-8 hos terhesen nyelvvizsgaztam, ugye kisgyerek mellett. Megoldhato sok minden. En tuti hamarabb tul lennek rajta a helyedben:)

2014. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!