Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 27 hetesen kimoshatom a...

27 hetesen kimoshatom a babaruhákat? Nem lesz "állott"?

Figyelt kérdés
Kb 3 héttel a kiírt időpont előtt fogunk költözni nagyobb lakásba, elég necces de így jött csak össze, ezért már mindent megvettem ami kellhet a babának, mert rengeteg ügyet, hitelt kell intézni és nehogy az utolsó pillanatban kelljen megvenni valamit a nagy rohanásban... Arra gondoltam, hogy most kimosom a babaruhákat és elcsomagolom őket nejlonba, dobozba, hogy az is meglegyen, így nem lesz "állott" ha megszületik a baba?
2014. jún. 3. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én 26hetes vagyok, mi is remélhetőleg aug elején költözünk, én még várok vele, mert a nejlonba/dobozba is "bebüdösödhet". De ez csak az én véleményem.
2014. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jún. 3. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit korai, én még várnék vele...
2014. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 hetesen mostam ki, betettem mindent nejlonzacsiba, mikor kibontottam, olyan volt mintha akkor mostam volna :) pedig tul is hordtam a babyt.
2014. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kb a 29. héten kezdtem mosni szép apránként, és vasalgatni, semmi nem lett állot, szépen egybe textilszatyorba kerültek és szekrénybe. 35. hét körül kipakoltam a szekrénybe magába. 41. hét után szültem, így sem volt állott, finom illatos maradt.
2014. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 36. héten mostam ki, a 27 még nagyon korai. Ráadásul én nem vasalom ki, azt majd ha menni kell a kórházba azt az 1-2 kis ruhát apa majd gyors kivasalja.
2014. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 30 hetesen kezdtem, apránként, ecettel és mosógéllel. Mindent egyből a szekrénybe pakolok (a szekrényt is kipucoltam). Így 4 hét után egyenlőre mindennek jó illata van. A vasalást majd mindig reggelente fogom mielőtt felöltöztetem, hogy még előtte sterilizálódjon kicsit.
2014. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!