Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyerekes anyukaként...

Két gyerekes anyukaként szerintetek ilyen ruhában?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy neon sárga harisnyát, tetszik meg szép de szerintetek nem "gáz" 2 gyerek után ilyet hordani?
2014. jún. 5. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

vékony maradtál? akkor nem:) fiatal vagy? akkor nem! semmiképp sem gáz:)


tudod, mivel kombináld? ha látsz még olyan színű dolgot,pl. egy pulóvert, vedd fel azt is hozzá!

2014. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Az a lényeg, hogy neked tetsszen. Nincs rád írva, hogy van két gyereked.
2014. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól áll, akkor nem gáz. Azért mert van két gyereked, nem kell apácának lenni, ugyanúgy éld az életet, csak közben anya is vagy. Én is öltöznék divatosan, ha megtehetném.
2014. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Attól, mert anyuka vagy azt veszel fel amit akarsz. Ne érdekeljen már, ki mit gondol. Egyébként semmit, manapság ez teljesen normális :)
2014. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hasam egy deka sincs, szülés után semmi nem maradt rajtam. 22 éves vagyok, de mégis olyan fura....nem vagyok az a bulizós fajta, és inkább a gyerekeimmel töltöm az időt legszívesebben, csak ilyen rucikat azok a fiatalok vesznek itt fel, akik szórakozni mennek, suliba járnak stb...:)
2014. jún. 5. 21:53
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as, én is most vettem 2 új holmit hosszú idő után. sajnálom a pénzt kiadni magamnak új dolgokra,mert inkább a csajokra költöm, ez is 900 ért vettem
2014. jún. 5. 21:55
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Azt vedd fel amiben jól érzed magad és ne törődj senkivel, és néha napján igen is költhetsz magadra is!
2014. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
22 évesen pláne felveheted, ez nem is kérdés. Nem kell komolyabban öltözködnöd, csak mert anya vagy
2014. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem viszont el kellene döntened, hogy mit játszol: sárga harisnyás, konvenciók ellen lázadó fiatal lányt, vagy komoly családanyát. Ha már van két gyereked, akkor igenis öltözz normálisan, erről a vadóc korszakról bizony lemaradtál, ha két kicsi van melletted, akkor röhejesen festesz az ilyen bulirongyokban.
2014. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mint már mondtam, nem vágyom bulizni, sem szórakozni,nagyobb örömöt látok egy sétában a gyerekekkel, és nem úgy öltözködöm mint aki a discóba készül, csupán egy harisnyáról van szó.
2014. jún. 6. 04:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!