Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérhetek egy kis segítséget...

Kérhetek egy kis segítséget azoktól akiknek van már gyerekük?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, hogy nem rosszindulatból írom, amit írok! Leírnátok, hogy nektek mi volt a legjobb/legrosszabb abban, hogy gyereket vállaltatok? Arról van szó, hogy lassan 30 évesen már benne vagyok elég jócskán a korban, de sajnos nem értem, hogy mi a jó a gyerekvállalásban, a családalapításban. Valahogy nem/nehezen érint meg az egésznek az érzelmi oldala. Egy nagyobb gyereket ugyan el tudnék magamnak képzelni, de egy kicsi, pl. dackorszakos gyereket vagy babát nem. Szóval a kérdés: Téged mi motivált a gyerekvállalásra?

2014. jún. 8. 22:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Itt a meddőséggel nem a lombik, stb.-re gondoltam, hanem hogy a természetes, hagyományos úton nem lehet. Hidd el, engem jelenleg sokkal inkább elkeserít az, hogy úgy tűnik, nem vagyok képes kapcsolatot kiépíteni az emberekkel - és így valószínűleg a társam sem fogom megtalálni, mert megházasodni viszont meg szeretnék, ebben biztos vagyok.
2014. jún. 8. 23:09
 12/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a biztatást, aranyosak vagytok.
2014. jún. 8. 23:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindennek eljön az ideje. 30 évesen még én sem éreztem ,hogy családot szeretnék

Még férjet sem tudtam magamnak elképzelni. Tanultam, nagyon sikeres voltam a munkámban, magas pozíciót töltöttem be, anyagilag maximálisan megbecsülve. 39 évesen megszülten a babámat. Azt kell mondjam, hogy egy doktori cím sem, egy magas beosztás sem, sikeres munka es karrier sem okoz annyi és olyan örömet mint egy gyerek! Legnagyobb ajándék amit a Jó Istentől kaphattam. És sokkal nehetebb feladat , mint sikerre vinni magadat a munkában, anyagilag stb... Én sajnálom hogy nem előbb vállaltam gyereket. Idővel szerintem neked is megjön az érzés ,hogy jó lenne egy gyerek.:) És biztos te is rájössz ,hogy ez a világ legeslegjobb dolga!:)

2014. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!