Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el egy nem várt...

Hogy mondjam el egy nem várt terhességet egy tőlem 12 évvel fiatalabb (18 éves) fiúnak? Csak szexpartnerek voltunk, nem jártunk. Én mindenképpen megtartom a babát!

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
egyenesen, bár biztosan sokkot fog kapni, egészen biztos, hogy ha így áll a dolog és valószínűleg egyedül fogod felnevelni, hogy muszáj elmondani neki, írtó nagy belhé is lehet belőle, szülők, gyerektartás, és egy életre megnyomoríthatod a srác életét, nem mondom, hogy ártatlan bárány, mert ha akart volna ő is tudott volna tenni ellene, de nem igazán hagysz neki beleszólást, van értelme, akkor, hogy belevonod?
2009. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

szia!

becsulom benned hogy megtartod a babat!én is ezt tennem, mert nem volna syivem elvenni egy artatlan eletet.tarsat barmikor talalhatsz, van hogy a ferfi akkoris lelecel ha elettarsi viszonyban eltek, szoval az miatt ne tord a fejed, mindig a pici a fontos es o karpotol mindenert!

gratulalok es sok sikert es boldogsagot!

15 hetes

2009. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Te már irtál ki kérdést nem? akkor azt irtam Neked ne szólj neki. 18 évesen nem tenném tönkre az életét! Nem tudna mit kezdeni az infóval... Nem szólj neki. Én ezt tenném.
2009. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tartom jobbnak azt, hogy soha meg se tudja. Egyébként is egy éve járogat hozzám, mondjam neki hogy többet ne gyere! Egyik napról a másikra hirtelen! A hasam meg nől-nől. Lehet ő is gyanút kapna. Tudja hogy nincs barátom.
2009. febr. 23. 08:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű nállam is volt ilyen helyzet csak a fiú 10évvel volt fiatalabb.Én oda álltam elé és nem beszéltem mellé megmondtam hogy terhes vagyok.Igaz én jól átrágtam a dolgokat előtte és elmondtam neki hogy én nem szeretném megtartani a babát1:ő még kiskorú volt,2:nem akartam magamhoz kötni egy gyerekkel3:gyógyszer melett maradtam terhes,4:és pont folyt a válóperem.Elmondtam neki az érveimet és közös döntés alapján mi úgy döntöttünk hogy nem tartjuk meg.Azóta már eltelt 14év és úgy érzem ez volt a jó döntés,ő is családot alapított én is és nem kötöttem magamhoz egy gyerekkel,pedig mi szerettük egymást,de én elengedtem mert ő fiatal volt és jobb az ha olyannal éli le az életét aki korban is hozzávaló.Szerintem gondold át a dolgokat te szeretnéd azt hogy egy 18éves fiúnak megpecsételd az életét,beszéljétek meg.Én abortusz ellenes vagyok de vannak olyan élet helyzetek amiből nincs más kiút.
2009. febr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
első vagyok: intézd lehetőleg diszkréten, csak ő tudjon róla, ha lehet a családját kíméld meg, haggy döntsön ő arról, hogy kinek mondja el, ha már Te döntöttél kettőtök helyett, hogy megtartod, de szerintem azon sem kell csodálkoznod majd, ha ezután nem jár majd hozzád....
2009. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenképpen elmondanám neki, hogy apa lesz, hogy legyen választási lehetősége, és megmondanám neki, hogy semmilyen kötelezetséget nem jelent ez számára. Nem akarod hogy feleségül vegyen és család legyetek, de ha akarja láthatja majd a gyermekét. Így nem üldözöd el.
2009. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
joga van tudni, kozold vele.titkolni ugysem lehet, elobb-utobb kiderul. csak ne sujtson le ha negytiv lesz a hozza allasa, mindig a baba legyen az elso!masodik valaszolo voltam
2009. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

A nő feladata több, nagyobb. Nem becsülöm le persze a férfit a háznál, sőt, szükség van rá, de kétlem, hogy az ő életét 18 évesen tönkretennéd, ha megtudná az iagazat! Gondolom, elengednéd, ha menni akar, és nem követelnél tőle semmit!?

Akkor meg joga van tudni, hogy lesz egy gyereke, ha mást nem is, hát ennyit, igen.

2009. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sincs értelme letagadni, hiszen találkoztok a jövőben is, sokkal kellemetlenebb, ha nem Tőled tudja meg. Mivel Te már döntöttél, neki annyi marad, hogy átgondolja, melletted (mellettetek) marad-e valamilyen szinten vagy teljesen elfordul. Akkor jársz a legjobban, ha meghagyod neki ezt a döntést, és ugyanúgy elfogadod, mint ahogy neki is el kell fogadnia a Te döntésedet.

Erőt, kitartást kívánok, és egészséges kisbabát!

Nagyon jó lenne, ha megírnád a reakciót (amennyiben végül elmondod neki).

Üdv. 11 hetes kismami

2009. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!