Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti hogy éltétek meg...

Anyukák! Ti hogy éltétek meg fiatalabb korú lányotok terhességét?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
21 évesen szültem(menyasszonyként,főiskolásként,meglepi baba volt),anyám az abortuszt majd az örökbe adást javasolta,mert hogy éretlen kölykök vagyunk(21évesen szült engem,apukám 24 volt).Kb a terhesség 3 hónapjától viszont átment lelkes nagymamába, persze sok megjegyzése volt mennyire alkalmatlanok vagyunk,meg biztos nem szeretjük a gyereket,és mivel szülés utáni depresszióm volt mennyire rossz anya vagyok,még szoptatni sem tudok stb stb,csak mert rájött,hogy az unokája a mi gyerekünk és nincs mindenbe beleszólása,saját életünk van,tehát tulajdonképpen nem az volt nála a probléma,hogy fiatalon szültem.
2014. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Remélem azt, hogy nem tudta elmagyarázni a megfelelő védekezést! "


Ez meg tipikus felelősség áthárítás. Nyilván a szülő nem monda, hogy nemi életet élhet, akkor mégis hogy lehetne hibás azért hogy átverték. Ha azt mondta, hogy csináld lányom csak gyógyszerre nem ad pénzt, na akkor lenne a hibás de ilyen biztos, hogy nem volt.

2014. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
nekem meg a lanyaim kicsik de ha ugymond fiatalon esnenek teherbe eloszor is elgondolkoznek magamon hogy hol a fr*ncba rontottuk el az apjaval aztan tamogatnam mindenben oket abortuszra en nem kuldenem oket az tuti azert mert ez szegyen ...
2014. jún. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem teljesen a szülőké a felelősség. Feltéve, ha felvilágosították a lányt és elmondták a lehetséges következményeket. Nem állhat valaki 24 órán keresztül a gyereke mellett. Őszintén szólva 16 éves korig a barátot sem engedném, mert az még nagyon gyerek. Hiába hisz mást magáról, akkor is. Sokan megengedik, hogy a 13 éves a barátjával együtt "filmezzen" egy üres lakásban, együtt nyaraljanak kettesben, stb. Ilyenek után ne is csodálkozzanak a nem kívánt terhességen. Ami pedig, ha megtörtént, akkor természetesen abortusz. Ez egyáltalán nem szégyen, hülyeséget írt valaki. Inkább az a szégyen,

ha valakinek még az érettségije sincs meg, mert túl korán esett teherbe és babáznia kell. Gyilkosozni is lehet, sosem érdekelt az ilyesmi. Az még nem élet, csak egy kezdemény. Ennyi erővel tojást se üssön fel a gyilkosozó, mert csibe lehetne belőle. Örökbeadás pedig szintén nem játszik, több okból sem.

2014. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na melyik banat pontozott mar le ??
2014. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!