Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit nem gondolat volna...

Mi az amit nem gondolat volna ha anya leszel megteszed gyermekeid kedvéért?

Figyelt kérdés

PL belepréselni magad egy gumimedencébe hogy ott játsz gyermekeddel.

Páros lábbal beleugrálni a sárba

esőbe kiállni és élvezni

Hóangyalt csinálni

Ugrálóvárba trambulinon ugrabugrálni a gyerekkel.


ezek nem gondoltam volna hogy megteszem de ujra élem a gyerekkoromat a gyermekeimmel


2014. jún. 11. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, amikor még a fülem is festékes volt, mert láb-kéz és gyermekem kérésére fül-lenyomatot csináltunk? :D

Hát igen, a gyerkőcért sok mindent megteszek, és már nem is lepődök meg rajta! :)

2014. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy hulyenek neztek, de enkem fizikai undorom van a jatszoterektol, foleg, ha sok a gyerek(elnezest, nem tehetek rola) , de a 4 eves kisfiam, termeszetesen imadja, igy aztan amikor nincs jobb program kenytelen vagyok vele menni... mindgi utaltam a jatszotereket, gyerekkent is! de miatta jarunk :)
2014. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arcfestés mult héten :)
2014. jún. 11. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én alapból is minden hülyeségben benne vagyok szóval én már alig várom hogy újra ilyeneket csinálhassak a gyermekemmel. 😊 31hkm ( egy örök gyerek) 😊
2014. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
talán a legidiótábban akkor éreztem magam, vagyis azután, mikor a 3 éves fiam kisminkelt és megcsinálta a hajam... :)
2014. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
nos,akkor én még nem voltam felnőtt :) van trambulinunk,hatalmas,már gyerek előtt is meg volt,csak magunk miatt vettük. imádok a pocsolyába toccsanni,sárba túrkálni legalább csuklóig,szuper érzés. imádok festegetni,bár azt ritkán szoktam. hóangyalt minden friss hóban csinálok,egy idényben többször is. az eső pedig isteni nyáron,mikor úgy istenigazából zuhog :) ciki vagyok,tudom :)
2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!