Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek gáz ha egy fiúban...

Szerintetek gáz ha egy fiúban feltámad a gondolat hogy mi lesz vele a szülei nélkül, erre pedig könnybe fakad a szeme?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem.


De "könnybe LÁBAD" nem "fakad". Az a "sírva fakad", amire te gondolsz.

2012. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Sőt.

Az a gáz, ha nem így lenne ( ha férfiról/lányról/asszonyról van szó, akkor is).

2012. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ez jelenti azt, hogy képes vagy szeretni :)
2012. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok egész kisgyerek korom óta sajnos..néha elgondolkozok ezen és akkor el is sírom magam,mert rettegek ettől hogy valamelyikkel valami baj történik vagy meghal..

De szerintem ez normális,főleg hogy az én szüleim nekem a legjobb barátaim,hiába váltak el, mindkettővel a lehető legjobb a kapcsolatom:)

2012. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem,csak egy férfi ne sírjon ok nélkül nyilvánossan.
2012. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. elnézést a fogalmazásért, azért így írtam mert kicsit túlságosan lányosnak tűnt a 'sírva fakad' kifejezés.
2012. máj. 26. 19:20
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2012. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az miért gáz,ha szeretsz valakit?
2012. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát azért az ritka, hogy annyira hogy már sirok... (bocsi, laptopon vagyok és itt rossz a hosszú i.)
2012. máj. 26. 20:10
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Háááát. Én nem vagyok a macsóság híve, meg sírjon az ember ha kell, DE szerintem ok nélkül sírni elég ideggyenge dolog. Én nem tartom normálisnak. Volt egy pasim aki folyton elbőgte magát, és rohadt idegesítő volt. Néztünk valami vígjátékot, és ott sírt mögöttem, hogy mi lesz ha elhagyom. Három napi sírás után szakítottam vele, mert nekem nem egy ideggyenge pasi kell hanem valaki, aki van annyira tökös, hogy én sírhatok a vállán lányként. Persze nem baj ha sír, ha meghal a kutyája vagy valami, mert arra van oka, de amúgy?


Mennyi idős vagy? Ha 16 alatt akkor nem szóltam, mert gyerekként tiniként előfordul, a hormonok miatt, hogy ok nélkül sír az ember. De amúgy nekem nem tetszene. Szerintem nem normális!

2012. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!